SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

* Arnold Classic Pro 2011 - lista zaproszonych *

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Branch zawsze jest perfekcyjnie przygotowany, gdyby nie to nie byłoby tak dobrych miejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
martinez ze swoimi nogami nie zawojuje.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3332
Vic ogólnie ma genialny szkielet... ale już dawno nie pokazał nic... pewnie dlatego nikt nie bierze go pod uwagę . Na Olympi dodatkowo miałem wrażenie że gdzieś pogubił plecy..

Train hard to the pain like a freak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Do listy startujacych dochodza: Fouad Abiad i Sergey Shelestov.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Fajnie byłoby jakby powrócił do walki o najwyższe laury Martinez, ale Branch Warren na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że tegoroczne AC są największą szansa na zwycięstwo w największych po Olympii zawodach kulturystycznych i drugiej takiej może już nie mieć (mimo, że zawsze przygotowuje wspaniała formę), gdyż nie ma co ukrywać są lepsi genetycznie i równie masywni zawodnicy od Brancha, który odpuścili sobie te zawody i dlatego uważam, że Branch nie zaprzepaści tego i pokażę formę taką jak na ostatnich dwóch Olympiach i zapewne wygra :D na drugim miejscu stawiam Centopaniego, a po nim Martineza...
Robert na pewno wyjdzie w dobrej formie i czuję, że może sprawić nie małą niespodziankę czego bardzo mu życzę, bo jest wspaniałym zawodnikiem i naszym Polakiem !!! Ciekawi mnie forma Winklaara na zawodach, ale on powinien być w finale ;)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9793
moim zdaniem o pierwsze miejsce powalczy Dexter z Branchem. Branch jest zawsze w świetnej formie ale dawno nie wygrał poważniejszych zawodów i jeśli teraz tego nie zrobi pewnie dalej pozostaje mu zbierać co najwyżej 2gie miejsca.
Fajnie, że doszło dwóch zawodników przynajmniej Robert będzie miał kogo przeskoczyć, chociaż myślę, że jeszcze kilka nazwisk może wyprzedzić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
AroFlex dlaczego uwazasz ze Evan bedzie 2-gi? Z tego co wiem to dawno nie startowal tylko robil mase, wiec moze jest wielki ale scena zweryfikuje w jakiej formie wyjdzie.#
Chyba ze cos pomieszalem to z gory sorki

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42050
Dla mnie Vic sie skończył, miejsce na Olympi było chyba tylko ze względu na stare czasy bo było naprawde słabo. Myślę że finał dla niego to już było by coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
kwasny28 -> napisałem, ze Evan drugi, gdyż w jego pierwszych zawodach już wygrał i to nie z byle kim, do tego jest młody i uważany przez wielu za następce Cutlera, choć moim zdaniem na wyrost to jeszcze po tym zwycięstwie widać, że sędziowie są za nim oraz mocny sponsor do tego... Ale zmieniam zdanie, bo zapomniałem, że startuje Dexter o którym przypomniał mi bartekasx i uważam, że on jest obok Brancha faworytem do zwycięstwa, ale wszystko w rękach Brancha.

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez scR za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4530
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prezent dla uczniów ZS CKP w Grubnie od naszego moda!!

Następny temat

KALENDARZ IMPREZ PZKFiTS w KULTURYSTYCE i FITNESS 2011

WHEY premium