SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*Pytania/Prosby/Skargi %-) - Do Moderatorow*

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93946 Napisanych postów 363759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666995
temat skasowany .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93946 Napisanych postów 363759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666995
wczoraj coś sie z forum sypało,ale juz masz zmienione

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93946 Napisanych postów 363759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666995
SW96


żarty sobie robisz? po pierwsze jak zakładasz temat to zakładaj z normalnymi zdjęciami nie bedzie problemu,po drugie zdjęć ma być min 5 ! i zdjęcia mają spełniac konkretne kryteria,a nie zdjęcia z kotami chcesz aby wstawić.To jest forum sportowe a nie sweet focia na FB


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2014-01-27 07:12:35

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Dobrze się czujesz? Zdjęcia są jakie są, żeby pokazać jak wyglądałem kiedyś. W porę się obudziłeś z tymi zdjęciami. Najlepiej to usuń ten temat, bo zawsze coś nie pasuje, a takich tematów, gdzie są 2-3 zdjęcia jest ze 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
tak a piesek to urósł pewnie bardziej niż ty odrobine kultury nie spelniasz wymogów regulaminu dzialu wylatujesz, proste. Tematów smietników z 3 zdjeciami z data powstania odkąd sa obecni modzi działu nie ma na pewno. Za stare posty trudno odpowiadac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93946 Napisanych postów 363759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666995
SW96
Dobrze się czujesz? Zdjęcia są jakie są, żeby pokazać jak wyglądałem kiedyś. W porę się obudziłeś z tymi zdjęciami. Najlepiej to usuń ten temat, bo zawsze coś nie pasuje, a takich tematów, gdzie są 2-3 zdjęcia jest ze 100


regulamin jest dla kazdego taki sam,jak tematy były zakładane przed zmianą regulaminu to zostały.Nowe tematy mają spełniać wszystkie wymogi zgodnie z regulaminem.To jest wolny kraj jak ci regulamin nie odpowiada to zmień forum.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Odpowiada mi wszystko, wstawiłem ogólnie do tematu 2 zdjęcia jak wyglądałem zanim zacząłem trenować i najpierw 3 zdjęcia jak to teraz wygląda i potem po jednym zdjęciu co jakiś czas, a i tak jest źle. Już pisałem, że jest wiele tematów tutaj, gdzie ludzie wstawiają na początek 3-4 zdjęcia i potem dokładają co jakiś czas i proszą o zmianę nazwy tematu, gdzie są nowe zdjęcia. Usuń temat najlepiej ten mój, bo i tak zdjęcia z IV wygasły, a nie chcesz podmienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93946 Napisanych postów 363759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666995
nie prosciej wstawic zdjęcia normalnie do tematu?lub załozyć nowy prawidłowo?poza tym twój temat ma aż dwie strony.

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2014-01-27 16:31:26

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o commenty, krytyke itd :D zapraszam

Następny temat

FIBO 2007 !!

WHEY premium