SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*Pytania/Prosby/Skargi %-) - Do Moderatorow*

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
Dziendobry :D Bardzo uprzejmie prosze o zmiane nazwy tematu

Rabi nowe str 3. na - Rabi aktualne str 12

Dziekuje ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
LINK KRVA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
dawaj cukierka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
2 problemy

1. Klikając na wyślij odpowiedź w tym temacie pojawia mi się:
Problem z otwarciem strony.

Aby ułatwić nam pracę prosimy skopiować link z paska nawigacji przeglądarki i przesłać informację do administratora email / tel. 503-187-106

Dziękujemy!!!

2.Klikając na niektóry tematu (najczęściej w galerii) pojawia się komunikat:
Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowania.

Strona internetowa pod adresem https://www.sfd.pl/RuMi_uR_przygotowania_do_wakacji...-t603195.html spowodowała zbyt wiele przekierowań. W rozwiązaniu problemu może pomóc wyczyszczenie plików cookie dla tej witryny lub zezwolenie na pliki cookie innej firmy. Jeśli to nie pomoże, prawdopodobnie jest to usterka w konfiguracji serwera, a nie problem z Twoim komputerem.

Oto kilka propozycji:
Odśwież tę stronę później.
Więcej informacji na temat tego problemu.
Więcej informacji na temat tego błędu



Duda na pomoc xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
sprawdziłem w innych tematach i nigdzie nie mogę edytować swoich postów ( nawet jeśli był ostatni w temacie ) ani edytować. Cały czas korzystam z google chrome ale problem numer 1 mam od 2 dni a problem nr 2 od 'zawsze'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
jest Problem u wszystkich ja dla odmiany nie mogę wysyłać odpowiedźi Tylko nawijam z szybkich

Poczekaj do jutro jak będzie to samo pisz w dziale administracja ale póki co czekaj bo sam mam problemy a w dziale dla Moderatorów został poruszony już temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
no wlasnie z tymi szybkimi problem bo ni to pogrubic ni to kursywa zaleciec, ale dzieki za szybka odp. cukiereczek leci jak chciales <buzia ktora wali mlotkiem po glowie> nie znam skrotow ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

FIBO 2007 !!

WHEY premium