SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**NOWY SKLEP Z ODŻYWKAMI**

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
W tych koszulkach do ćwiczeń z mega wycięciami i cieniutkimi paseczkami na ramionach wygląda się jak by się pomyliło i kobity stringi na trening założyło

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
ja tam lubie patrzeć jak mięśnie pracują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
kp11: ta jest git, ale te z pumipiastym dekoltem i wycięciami pod pachami do pasa to padaczka hehe...

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
umnie kumpel te koszulki nazywa "koszulki patologiczne" bo jak są pokazane patologie itp to wszyscy w takich koszuleczkach smigają

dlatego wole koszulki alebo normlane albo z wycientym rękawkiem ale tak przy samej ręce a nei z pier.. wycięciem !

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
no looz kamel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
sklep faktycznie o niebo lepszy od poprzedniej wersji

napenwo wezme go pod uwage przy nastepnych zakupach


co do koszulki to jest gites tylko ten napis twój sklep kulturystyczny to porażka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
ja tam elegancko bez koszulki na siłce śmigam, ale jestem u siebie wiec jest luz, na takiej professional to raczej obciach bez. Napis wymazać, co by powiedziec cos nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Tez tak mysle Jak uzbieram jakas kase to moze cos sie kupi

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Zapraszam serdecznie!

i ten napis zostanie dziś usuniety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Od jutra w sklepie, będą dostępne zestawy
Będzie można zaoszczędźic od 50zł w górę w porównianiu do innych sklepów

Zapraszam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO ZAPODAC

Następny temat

Pomogl by mi ktos z doborem czegos na rzeźbe ?

WHEY premium