SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Juniorzy niczym gladiatorzy, marzeń realizatorzy** SPAM!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144260

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wybrał inne cele niż bieganie 500m :P Jeżeli ktoś ma za cel być wielkim ale powolnym - spoko, ma inne priorytety. Jak ktoś chce być wysportowany - spoko.
Swoją drogą oglądałem kiedyś już nie pamiętam jaki tytuł, ale film o kulturystyce ogólnie i coś było, że dawki SAA kulturystów w latach 70-tych były znacznie mniejsze niż brane przez młodych amatorów aktualnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie mówię tu o pobiegnięciu 500m moim tempem ale o truchcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dzięki tom za zmianę nazwy dziennika ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie są niemoralne i nieetyczne. Niemoralne i nieetyczne to jest ruchanie małych dziewczynek i chłopców.
SAA czy ph - jeden czort - to kogoś sprawa. Myślac przyziemnie - tylko o najbliższych latach - to owszem, daje spore korzyści szczególnie jeśli chodzi o sylwetke. Tylko co potem? To już trzeba sobie samemu odpowiedzieć.
Ja mogę zrozumieć jedno - jak ktoś ma plany związane z występowaniem na scenie kulturystycznej to owszem - chce niech robi.
Ale jak ktoś bierze od tak żeby być dużym to już nie do końca rozumiem.
Dużym być owszem Ale w granicach rozsądku. Bo za 10 lat już nie będzie takiego zdrowia jak teraz...a co dopiero jeszcze później

Ale każdy ma rozum i każdy podejmuje swoje decyzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
dobra, poudzielałbym się jeszcze ale muszę iść spać ogarnijcie chłopaki dziennik, wrzuciłem foty po miesiącu ćwiczeń na nowym planie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Piszecie że to niemoralne, nieetyczne, a ja powtórzę to co już tu kiedyś napisałem - jeden pali papierosy, drugi piję alkohol, a trzeci - stosuje doping i nikogo to akurat nie powinno obchodzić ;)

IneTheEnd - Nie pisz tylko o scenie kulturystycznej, tylko po prostu jeśli ktoś chce coś osiągnąć w jakimkolwiek sporcie to musi sięgnąć po doping, nie oszukujmy się.

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-10-21 22:50:41

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-10-21 22:51:01

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Przez alkohol i dragi więcej osób zmarło niż SAA i PH

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
OzzyMG
jeśli ktoś chce coś osiągnąć w jakimkolwiek sporcie to musi sięgnąć po doping, nie oszukujmy się.



powiedz to Małyszowi, Justynie Kowalczyk, albo innym Radwańskim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ozzy ma takie podejście, my mamy inne. Proste. Każdy może mieć swoje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
DreamEvil
OzzyMG
jeśli ktoś chce coś osiągnąć w jakimkolwiek sporcie to musi sięgnąć po doping, nie oszukujmy się.



powiedz to Małyszowi, Justynie Kowalczyk, albo innym Radwańskim.


Myślisz że osiągnęli to treningiem i dietą? Powodzenia.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna - pierwszy raz

Następny temat

Do ocenki plan na masę :)

WHEY premium