SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Juniorzy niczym gladiatorzy, marzeń realizatorzy** SPAM!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
jeszcześ redukcji nie skończył, a już masujesz w głowie. Ty tam dex wiesz przegrałeś z meso możesz odesłać mi .Na co czaisz nones jakiegoś PW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
btw. dobre fileciki w lidlu zakupiłem dziś pierwszejsza klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
z indyka czy z kuraka ? bo ja z indyka po raz 2 wziałem, w tamtym tygodniu poszło 800 g ładnie :}

HAAHAHA czemu przegrał z Meso ? :D

no celuje w PW jakiegoś fajnego

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
wziąłem kurczaka, indor jakoś mi nie podchodzi. Wez wypróbuj tego frictiona z vpx, może bo ponoć działa z opinii koksów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
neos pisze że bombe planuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
f3dorr
wziąłem kurczaka, indor jakoś mi nie podchodzi. Wez wypróbuj tego frictiona z vpx, może bo ponoć działa z opinii koksów.


to co testowalismy jak tylko wyszedł to była kosa - wywalał z butów, teraz juz zbiera gorsze opinie. Wiecie producenci po cichu pewnie zmieniają składy z kazdą partią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
z tym Frictionem to niezły przypał był, niby legal towar a później się okazało że tam ciekawe składniki mają sam jestem ciekawy, a widziałem tanio oryg. puszkę skuszę się przy okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
potem cykl dexa :
DNT :
5g meso rano
Dt : rano na czczo 5g meso, 5g vpx

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
To tylko czekać na premierę nowej PW i brać ^^ taki chwyt marketingowy. Nones redukuj do 70kg, a potem masa ! On już odpadł nie dręcz go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Ale co się stało ? bo nie w temacie

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna - pierwszy raz

Następny temat

Do ocenki plan na masę :)

WHEY premium