SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** enan***deka***winko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10241
mam pytanie osobliwe poprosiłbym o rozpiske odbloku po cyklu
1-12 enan 200mg/e5d
3-10 deka 200mg/e5d
8-12 winko 50mg/eod
cykl dla kolegi waga ok 90kg,25lat,5lat stażu na siłce,jego 4 cyklon i co ciekawe nigdy sie nie odblokowywał !!?? poprzednie cykle złożone z podobnych srodków jesli są zastrzeżenia co do cyklu to poprosze o poprawki(cykl ułożony przezemnie)i przedewszystkim poprosze o rozpisanie odbloku (od 14 tyg) nolwa/clomid albo mix obu srodków ..........

zamieniam miligramy na kilogramy ..... oczywiście chodzi o witamine B complex.......

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
<buzi> <przytulic>

w temacie mysle podobnie - stosujac taki odblok moze byc latwiej, fajniej i przyjemniej i do tego cały czas na koksie

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1-5 100mg clomid 6-15 50mg clomid
1-21 20mg nolwadex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
4tyg to IMO za malo zeby zeszly supresyjne metabolity deki tak wiec PCT w tym wypadku to clen kreta albo kolejny cykl hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
imo clen i creatyna o moga dac efekt podtrzymania tego co zrobil a z odblokiem to maja nie za wiele wspolnego. ale oczywiscie warto wziasc i dodac jeszcze tribulusa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10241
e-lite albo ktokolwiek ,ja kompletnie nie skumałem o co ci chodzi z tymi 4 tyg czego sie to tyczy bardzo byłbym wdzieczny jak bys mnie oświecił no moze bardziej przystepnym językiem........

zamieniam miligramy na kilogramy ..... oczywiście chodzi o witamine B complex.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
4tyg to okres miedzy ostatnia injekcja deki a pct, jak dla mnie to za krotko moge sie mylic ale wydaje mi sie, ze w tym czasie bedziesz mial jeszcze na tyle duzo supresyjnych metabolitow, ze odlbok nie da nic trwalego bo moze i ruszy przysadke ale ta po opuszczeniu clomifenu z krwiobiegu zblokowac sie moze na nowo poprzez ow metabolity tak wiec nie wiem czy jest sens robienia pct w takim okresie po uzyciu deki.. mam nadzieje ze rozumiesz juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elit czemu myslisz ze nie da rady. poza tym dawki tej deki nie sa mega duze. 10tydz to ostatni jej strzal wiec 14 bedzie w sam raz na pct czyz nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10241
mysle ze zrozumiałem ale troche kłóci sie to z tym czego dowiedziałem sie na sfd, chodzi o teorie zwiazaną z PCT (deka czas odbloku po ostatnim szocie 3 tyg)czyli rozumiem ze cos sie zmieniło w tym temacie hmm ...tzn proponujesz dłuzej pociągnąć prolo czy wogóle całkowicie odpuscić odblok przy zastosowaniu deki może jestem w błędzie ,pominąłem jakiś post mówiący otym ,jesli masz troche czasu to prosze zerknij na ułozony cykl i oświeć mnie .........

zamieniam miligramy na kilogramy ..... oczywiście chodzi o witamine B complex.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
nic sie nie zmienilo, w tabelach dalej bedzie fakt, iz dekanian wygasa do 3tyg.. jednak metabolity nandrolonu nie znikna tak szybko stad tez czesto mozna spotkac sie z sytuacja kiedy po cyklu z uzyciem dekanianu nandrolonu pomimo przeprowadzenia PCT dalej jestesmy zblokowani.. no i teraz zadajac sobie pytanie dlaczego tak jest mozna dojsc do wniosku, ze caly pies pogrzebany w tych dlugo opuszczajacych organizm metabolitach, ktore zneutralizowac moze jedynie czas.. dlatego tez od jakiegos czasu jestem zdania by cykle z deka konczyc nie PCT ale lajtowym oralem tudziez innymi srodkami antykatabolicznymi/anabolicznymi i dopiero pozniej startowac z PCT albo robic kolejny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze wszystko jest ok z twoim cyklem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10241
e-lite ciekawe jest to co mówisz ta teorie musisz wprowadzic w praktyke w twojej propozycji badań czyli np.meta na koniec takiego cyklu by sie przydała w lajtowej dawce na zasadzie mostku do drugiego cyklu albo clen,sally ,a tak z ciekawosci te metabolity jak długo opuszczają organizm....
gregor -dzieki....sogacze juz kiedys dałem ale za wasza pomoc i wkład w ten dział daje jeszcze po duchowym pozdro

zamieniam miligramy na kilogramy ..... oczywiście chodzi o witamine B complex.......

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proviron?

Następny temat

cykl z HGH - pytanie

WHEY premium