SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SZUKAM CHĘTNYCH NA KONKURS ***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Załogę.

Wpadłem na pomysł, który ma za zadanie przyciągnąć do naszego działu jak największej ilości userów, bo teraz z tym krucho.
Do rzeczy: będzie to konkurs na najlepszy Highlight jakiegoś fightera (do wyboru MMA/K-1). Film najlepiej nie dłuższy niż 5 minut, dobrze byłoby, gdyby autor wrzucał go na youtube, dailymotion etc.
W filmiku oczywiście napis, że to na konkurs SFD. Zwycięzca wybierany będzie w odrębnym temacie, do tego stworzonym, przez userów, oraz modów w OS.
Dla zwycięzcy konkursu będzie przeznaczone 100/150zł(lub więcej) w sklepie SFD, więc myślę, że warto spróbować. Oczywiście kłamstwo ma krótkie nogi, więc nie tędy droga
Narazie czekam na wstępne zgłoszenia.
Ktoś chętny?

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2007-09-11 16:52:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/****_KONKURS_DZIAŁU_!_*****-t351677.html
Wszystkich odsyłam do tego posta, ten temat zamykam, ponieważ jest już niepotrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26682
a ile jest czasu na zrobienie hl?

when you're not training somebody else is training to kick your ass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tej sprawie dogadam się jeszcze z Bananem.
To jest narazie wstępne info.
Napewno czasu będzie wystarczająco.

Chcesz wziąść udział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26682
mogę spróbować :)
ciężko u mnie z czasem ale jak będzie go wystarczająco dużo to czemu by nie ;)

when you're not training somebody else is training to kick your ass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, no to wstępnie jest już pierwsza osoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2918
Ja też chyba sie zgłaszam. Może to być też highlight jaka tako jakiegoś zawodnika z akcentem na styl przez niego trenowany, oraz tak dla pewności mam
nadzieje, że wiecie iż my tylko możemy kopiować i powielac dane z internetu bo trudno żebym swój hg nagrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja chetnie obejrze konkursowe HL i sie o nich wypowiem lub nawet ocenię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
peeepeee wiadomo ze nie nagrasz juz walk ktore sie odbyly chyba ze cie zle zrozumialem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2918
To ja sie źle wysłowiłem, nie ważne. To czekam tylko na odpowiedź czy highlight może także dotyczyć stylu trenowanego przez zawodnika, czyli w moim przypadku: pół filmiku o tajskim, drugie pół o np. paramuku. Jaka aktywnie trenujący ten styl mam conieco materiałów na kompie. Podajcie także wstępny termin, bo nie wiem czy robić windows movie makerem czy brać się za coś ambitniejszego

Zmieniony przez - peeepeee w dniu 2007-09-11 21:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może być takie coś, jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Termin będzie do końca miesiąca około.
Najpierw musimy zebrać jak najwięcej kandydatów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 75 - WALKI DO ŚCIĄGNIĘCIA !

Następny temat

Szukam chętnych

WHEY premium