SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Piję piwo na kolację i nie ćwiczę, bo... WAKACJE ***

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Wiem jak uniknąć rozstępów - trza szczypać skórę - tak lekarz mówił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
to nie jest smieszne zalalo mnie rozstepami od uda do dolnej partii plecow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2474 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19563
marcin ja mam straszne rozstepy na plecach ale zadne maści nie pomagają i dla tego teraz stosuję te najtańsze ale g**** dają

chyba że twoje rozstępy są w początkowym stadium to jeszcze jest szansa a tak można je jednie zminimalizować

Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej,
żebyś się obudził i przeprosił.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
ale jakies masci ci pomagja cos bo ja mam male takie kreski czerwone lekko glebokie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6481
szczyp skore, moze pomoze

Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony.(Mike Tyson)

Płacz na treningu, śmiej się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
a do dermatologa zapisac sie nie moge bo dopiero za 3 miesiace wiec ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Nie śmieję się z Ciebie, lecz z tego co lekarz powiedział.
Dziewczyny mówią, że rozstępy są sexy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2474 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19563
jak są czerwone to szybko szukaj jakiejś dobrej maści, moje niestety juz się zabliźniły.

ja stosowałem na to różne maści a teraz profilaktycznie uzywam jakiejś najtańszej ale moje są juz zabliźnione

chociaż nowe się nie pojawiają

Zmieniony przez - marek2332 w dniu 2009-07-31 21:41:01

Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej,
żebyś się obudził i przeprosił.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
za 40 zł kupie jakas dobra masc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2474 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19563
jakąś kupisz na pewno, tylko nie wiem czy dobrą poszukaj na googlach jakieś dobre i polecane


ja obecnie stosuje "SORAYA BODY LIFTING SERUM NA ROZSTĘPY" bo tania a efekty raczej mizerne, kosztuje ok17zł

Czytałem kiedyś że dopuki rozstępy są czerwone to jest szansa że znikną jak bedziesz używał dobrych kremów

Zmieniony przez - marek2332 w dniu 2009-07-31 21:48:58

Jeżeli przynajmniej śnisz, żeby mnie pokonać, lepiej,
żebyś się obudził i przeprosił.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

18 lat program do oceny -by power $

Następny temat

Masa?Rzezba

WHEY premium