SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Gniazdo Żmij ***

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 172622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No mnie też Problem w tym, że ciężko dostać żywność nieprzetworzoną, choćby wiejskie jajka, mleko i mięcho
Wszystko nastawione na masową produkcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Wniosek jest prosty - jeść i się nie przejmować. Może nie najzdrowsze podejście dla organizmu, ale dla psychiki na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja uważam, że powinno się robic wszystko, żeby uniknąć wszelkiego syfu. Przecież nie trzeba kurzego cyca wpyerdalać 5 razy dziennie

No ale ja to pod ortoreksję podobno podchodzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
No chyba tak Marta, psycholog się kłania.

Dla mnie pierś z kury to podstawa, w godzinę mam zrobione źródło białka na 4 dni nawet. Przeplatam to innymi mięsami, ale ogólnie 600g kury na dzień to minimum, czasem, a raczej najczęściej, jest to nawet kilogram. Nie polecam jednak nikomu i jeśli ktoś ma szansę odżywiać się naprawdę zdrowo i z pewnego źródła - to ja najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jakub owszem sam wybierasz dla siebie to co jesz, ale my radzimy i staramy sie doradzac tak by bylo najlepiej, Tak na prawde zaden człowiek nieparający sie kulturystyka nie potrzebuje tyle mięsa wiec nie ma problemu z tym by dostarczał go z lepszych źródeł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Jakub ja akurat myslałam bardzo długo, że kuzy cyc zdrowy jest, najlepszy na diete i w ogole A jak to teraz czytam to zastanawiam się czy sama nie "zasłuzyłam" sobie na to całe PCOS.

Śmiać mi sie teraz chce, gdy wstaje o 6 żeby kupić wiejskie jajka po drodze do pracy, a jakieś 15 lat temu wyśmiewałam mamę gdy robiła to samo

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Hmm.. u mnie w domu było sporo kury, ale mało cyca kurzego. PCOS zdiagnozowano jak miałam 17 lat

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jooooł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Prawie jak zmartwychwstanie

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę ( 6 mięsiecy stażu)

Następny temat

Powrót do przerwie. Trening+dieta.

WHEY premium