SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Bionabol/Meta/Metanabol ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HYDROXYTRIM

Jest to pierwszy preparat az tak skuteczny jak sławny Thermal PRO - teraz w opakowaniach po 210 caps i rewelacyjnie niskiej cenie.

Hydroxytrim oraz Thermal PRO są produkowane przez tego samego producenta.

Hydroxytrim ma taki sam skład jak stara formula Hydroxycutu Muscle Techa ktora byla oparta na efedrynie.

Oto i on:

3 kapsułki zawierają:

Chromium (as Chromium Picolinate) 325 mcg
Hydroxytrim Proprietary Blend 3g
Garcinia Cambogia(Fruit & Rind) (Standardized for 1000mg hydroxycitric acid)
Guarana Extract (Seed) (Standardized for 200mg caffeine)
Ma Huang Extract (Stem & Leaf) (Standardized for 20mg ephedra alkaloids)
Willow Bark Extract (Purple & White) (Standardized for 15mg salicin)
L-Carnitine Tartrate
Other Ingredients:
Calcium Phosphate, Talc, Gelatin, Magnesium Sterate.

Zaleca się rozpocząc przyjmowanie preparatu od 1 kapsulki 2 x dziennie.

Dawke mozna zwiekszyc w nastepnych tygodniach lecz nie nalezy przekraczac 6 kapsulek dziennie.

UWAGA: Preparat jest bardzo silny - w przypadku zbyt gwaltownej utraty tkaniki tluszczowej nalezy zmniejszyc dawke o polowe.

Hydroxytrim zawiera w swoim skladzie miedzy innymi prekursor Aspiryny. Osoby uczulone na Aspiryne nie powinny stosowac tego preparatu.

Ze wzgledu na zawartosc Kofeiny oraz Efedryny = preparat ma wlasciwosci silnie pobudzające dlatego nie nalezy przyjmowac go w godzinach wieczornych.

Wiecej informacji na temat Hydroxytrim znajdziesz na Imperium Sportu.

1 opakowanie w zupelnosci starcza na pełną kurację.

Zamow juz dzis i zgub zbędny tłuszczyk na wakacje:

Hydroxytrim mozna laczyc z preparatem T3 z SAN Nutrition USA w celu extremalnego przyspieszenia przemiany materii.

Hydroxytrim, Zenalean, Thermal PRO, Probuterex, Miracle, Dyma-Burn, oraz zestaw Tight+Vaso Pro to najskuteczniejsze Spalacze Tłuszczu obecnie na Swiecie nie wymagajace zadnej reklamy, wyniki mowia same za siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomaszeq, to to sobie juz przeczytalam podczas odwiedzin w sklepiku, ale powiedz mi, drogi chlopcze (wkurza ten tekscik,co;>>?), co TY o tym myslisz, i co mi radzisz? Jak mam sobie zorganizowac trening? W jaki sposob najbardziej efektywnie wykorzystac czas brania Hydro?? Przelozyc to na czas treningu? Wydluzyc? Zmaksymalizowac? Dawaj, chlopie, bo czas leci, rączki mi sie zaczynają juz trząsc, a ja, biedna owieczka, nie wiem, jak sie za to wziąc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomaszeq, na dzisiaj wybieram czerwony:>>, tak moj ulubiony kolor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja dzis wybieram full opcje czerwony, zielony , niebieski i pomaranczowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cos mi sie tu kreci z tym wysylaniem...Pisalam, ze bierzemy pomaranczowy na zgode, ale to chyba znikneło gdzies w eterze...
Tomaszeq, skup sie na temacie i powiedz mi, co z moim treningiem...Mysl, chlopcze, mysl, nie zajmuj sie ******lami:>>!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
angeli o treningu duzo powiedza Ci w dziale TRENING
...
Napisał(a)
Usunięty przez Uriel za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Uriel za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powaznie mowiac to udaj sie do dzialu: FITNES i tam o treningu pogadaj z jakimis laskami bo ja Ci w tmy nie pomoge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale cos Ci zapodam i mzoe to sie przyda



Dieta dla kobiet

Niskotłuszczowa dieta


8:00 I śniadanie
- kromki chleba tostowego z żółtym serem lub z serem topionym.
- 250 mml mleka

10.30 II śniadanie
- 1 banan + napój z miksowanej marchewki, banana, pomarańczy.

12-30 Lunch
- przede wszystkim warzywa i owoce. Może to być jabłko, pomarańcz . A także marchewki, kalafior.

Oprócz tego można spożyć 1 jogurt.

14:00 Obiad I danie.
- lekka zupka gotowana na mięsie. Polecam barszcz czerwony ze śmietaną.

17:30 Obiad II danie.
- najlepiej niech to będą produkty gotowane. Podaje przykładowy zestaw obiadowy :

Pulpet z mięsa ( 50 g cielęciny bez kości, bułka, 1/2 jajka, 50g włoszczyzny)
100 g ziemniaków
100g marchwi z wód

Oczywiście może to być tez inny obiad np. ryba z ziemniakami i z surówka (polecam białą kapustę). Przy obiedzie należy unikać produktów smażonych (np. frytki).

Kolacja 20:00
- ryż z owocami ( 20 g ryżu, 2 g masła, 100 g owoców, 8 g cukru)
150 g mleka
- Oczywiście należy spożywać dużo napojów 3 L wody nie gazowanej dziennie.

Trening powinien odbywać się 45 min. po jedzeniu wedle uznania.
Dietę należy stosować codziennie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO BLOKUJE METKA ???

Następny temat

Ile u Was kosztuje...

WHEY premium