SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***SPAM - POST DZIAŁU DOPING - AKCJA PLAŻA 2007 - ZAKAZ SOGÓW ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188826

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Co tak tylko we 2 dzisiaj tutaj swietujemy?

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
uoles sie pewnie onanizuje przy filmie "Nigdy w zyciu", Lebum zalany lezy pod stolikiem w Ekwadorze, a gdzie reszta nie mam pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
No tak Loles stary koniobijca Gym pewnie z Musiałem na baletach..

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
kurva nie wiem co sie dzieje, po kazdym posilku co dzisiaj zjadlem meczy mnie ostra zgaga

z Musialem? co to/kto to?



Zmieniony przez - DRW w dniu 2007-04-09 00:16:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
A taki moj i Gym'a wspolny kolega.. No ja od tego ciaglego zarcia tez juz zaczynam miewac rozne problemy

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
a cos tam kojarze rozmowe o wspolnym znajomym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Pojedlismy, no to jedziemy dalej z bashem

<lol1> o której jutro mamy pociąg do budy??
<beksa> 7:34
<lol1> a powrotny?
<beksa> 7:50


<MoD> terroryści zajęli gorzelnię
<MoD> od 5 dni nie mogą sformułować swoich żądań...


<???> czesc jak mash na imie i skont jestes
<ja> Lukasz, Szczecin
<???> rozszesh troche
<ja> L u k a s z , S z c z e c i n

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
to sa autentyczne rozmowy czy wymyslone na rzecz tej strony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
ja spadam spac

do jutera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Raczej autentyki.. z irc'a wiekszosc, spedzilem na ircu pare lat.

Opowiem Ci jakie sytuacje mialy miejsce.. byl sobie #Torun trzymany przez insect'a gosc kiedys byl adminem tenbit.pl w sumie spoko ziomek niejedna nocke sie przegadalo wspolnie.
Na # stal botnet, polinkowane boty ktore chronily wlascicieli i opow, wlasciciel botnetu rzadzil wszystkim, byli tez wlasnie opowie, ktorzy mogli banowac, wyrzucac, moderowac itd. Byla tez opcja voic'a tzw + na #. Dawal on Ci prawo glosu na # w czasie gdy byl moderowany.
Insect ogolnie dobry zawodnik byl, 14 dni bez snu ponoc rekord, cpali nieziemsko. Ale do rzeczy panienki z Torunia dawaly im dupy na zapleczu cafe (wtedy kafeje byly bardzo modne) zeby dostac op'a na # i przyszpanowac.. ponoc byly sytuacje, ze i za marnego voic'a sie oddawaly. Takie byly kiedys czasy, znaczyles cos na ircu, znaczyles i w realu. Za za***anie #gliwice do kolesia do pracy wpadla ekipa 30 ludzi z pelnym sprzetem, zle to sie skonczylo.. a # musial oddac.
Gosc o ktorym mowie (odnosnie wjazdow) do tej pory trzyma na ircnecie #linux.pl takie kanaly kiedys znaczyly bardzo wiele.

Wiele ciekawych rzeczy moznaby opowiedziec, oj wiele Troche tesknie za tamtymi czasami.. minelo juz wiele lat odkad rozstalem sie z tamtym srodowiskiem w wiekszosci.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-09 00:54:39

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hCG

Następny temat

EFKA-Koks czy Suplement??

WHEY premium