SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***SPAM***webb ty ***any zgredzie - SPAM ekipa cię dojedzie***SPAM***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121727

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie kilkanascie (chyba, ze liczysz towar). zainteresuj sie darmowym skryptem forum, na poczatek, to w zasadzie sam mozesz postawic. i tak szalu tam miec nie bedziesz, a potem mozesz robic upgrade. albo kupic jakas podstawowa wersje forum komercyjnego i potem dokupywac upgrade'y.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
w taki biznes mógłbym dopiero po wakacjach wejść bo na razie nie ma czasu robota zajmuje mi pół dnia

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1379
Wiem Dawid my jak narazie tez robimy (jak cos masz znizki na Wisnie ) To jak zrobi Informatyk to jego sprawa ja tylko podaje projekt i pieniądze za robote domena PL kosztuje pierwszy rok 19zl kolejny rok 100zł mysle ze odwiedzicie od czasu do czasu moje forum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra Pany lece do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
mam kumpla informatyka,pogadam z nim moze on cos jeszcze wymysli ,to nie było by głupie miec takie forum itp

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1379
przewyzszymy SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1379
bedzie o tym trzeba pomyslac zrobic wywiad wsrod odbiorców jak im sie widzi strona czego by chcieli (wy pewnie za free koksu )
Jak ma wyglądac itp... Potem reklama Koszulki transparenty na siłowniach itp,, itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
żeby pobic sfd bedzie cięzko,najpierw mozna by zaistniec w częstochowie a pózniej się rozwijac

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1379
w Częstochowie mało ambitnych osob jest co korzysta z forum wiec moze userów bedzie z 20 nie wiecej i to takich co wejda raz na 3 dni bedziemy o tym myslec jak zrobic by było GiT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3514 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38849
chlopaki niechce sie zbytnio przypjerdalac ale takie sprawy to na gg ;>

W każdy dzień oraz nocą
j**ać barwę niebieską

MO Faya.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrowienie w sutkach - gino?

Następny temat

deca wino susta?

WHEY premium