SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***SPAM***webb ty ***any zgredzie - SPAM ekipa cię dojedzie***SPAM***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121715

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
myslicie, ze on jest troche niedoiebany? ale tak na powaznie

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
tak powaznie to nie bo jest profesorem ale zyje troche tak jakby sie zatrzymal 10 lat temu w czasie

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Chudzina,

Nadanie przez Prezydenta RP

Na podstawie Art. 8 cyt. ustawy cudzoziemcowi można na jego wniosek nadać obywatelstwo polskie, jeżeli zamieszkuje w Polsce na podstawie zezwolenia na osiedlenie się (Karta Stałego Pobytu) na terytorium RP co najmniej 5 lat. W przypadkach szczególnie uzasadnionych, których cyt. ustawa nie precyzuje, można cudzoziemcowi nadać na jego wniosek obywatelstwo polskie, chociażby nie odpowiadał on warunkom wyżej określonym (..).


Więc pytaj Kaczora a nie mnie ,kurva co miało by być referendum na cała Polskę -dać czy nie dać Rogerowi obywatelstwa? Dostał obywatelstwo Polskie ,dostał powołanie do kadry ,po prostu lepszy był niż inni rodowici Polacy na jego pozycji. Sprawa prosta - wygrywa najlepszy.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
no grubo jest niedoiebany, miekkim dziobem zmajstrowany.
nienawidze tego pana jest on dla mnie zalosny i jestem gotow nawet siedziec za te slowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
spadam spac bo jutro pracuje kvrwa od 5.45 do 2.30 dnia nastepnego


dlugi dzien w chvj


dobranoc

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
profesor w czasach prl? smierdzi walem.

BTW teraz profesor musi biegle wladac 3ema jezykami, a prof. Kaczynski powinien zaczac od wizyty u logopedy.

Taka jest jego profesura.

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Trzeba było Tuska wybrać na prezydenta ,mądry Polak po szkodzie. Mnie nie można o to obwiniać bo nie mogłem głosować jak Kaczora wybierali na prezydenta.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431


hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
Nie trawie goscia, niech sobie zyje spokojnie i nikomu nie wadzi, ale dlaczego czlowiek uposledzony ma reprezentowac moja ojczyzne.

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431


hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrowienie w sutkach - gino?

Następny temat

deca wino susta?

WHEY premium