SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***SPAM***webb ty ***any zgredzie - SPAM ekipa cię dojedzie***SPAM***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121725

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
spoko poszukam jak one wygladaj,musi fajnie tez wygladac nie tylko zagryzac inne psy w parku

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Ja słyszałem,że gościu kiedyś zamiast kupić owczarka to sprzedali mu niedźwiedzia ,o ****a z takim iść na spacer do parku..

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
Moja zoncia wogole postanowila zakupic w najblizszym czasie suczke stafika,zeby buli nie byl sam..Boje sie ze z kuchni nie bedzie juz nic,pomijajac jego wczesniejsze wybryki.

Za rok jak sie uda to fundne mix stafforda z angielskim bullterierem,ew buliego z bokserem..kombajn do walk.

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Dog argentyński (mastiff argentyński) to jedna z niewielu ras pochodzących z Ameryki Południowej. Pochodzi od mastiffów, od dawnego hiszpańskiego psa bojowego. Rasa ta to rezultat krzyżówek między innymi mastiffa, bulteriera , buldoga angielskiego i boksera (krzyżówka z bokserem złagodziła usposobienie tego psa). Rasa powstała w 1929 r. Stworzył ją Dr. Martinez z Cordoby. Rasa została oficjalnie zarejestrowana w 1973 roku.

Dog argentyński to opanowany, silny pies, mało szczekający. Sprowokowany potrafi walczyć bezkompromisowo. Psy mają problemy z tolerowaniem innych osobników tej samej płci na swoim terytorium. Pies oddany swemu panu, czujny. Psy tej rasy są szybkie i silne, posiadają zdolność szybkiego uczenia się.













Fajnie wygląda

Masz jakieś fotki swojego psa?

Zmieniony przez - PurePower w dniu 2008-06-16 00:41:41

Zmieniony przez - PurePower w dniu 2008-06-16 00:42:47

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
jak bylem maly to do wujka na taka wioske w bieszczadach jezdzilem i jego sasiad mial na lancuchu prawdziwego wilka,

sasiad polowal ustrzelili wilczyce i znalezli dwa male sczeniaki w wilczej jamie,
jeden zdech a drugiego wlasnie ten sasiad trzymal na lancuchu ale go zastrzelil bo pewnego dnia dawal mu jesc i ten wilk sie rzucil na niego,malo brakowalo a by po gosciu bylo, bo skoczyl mu prosto do gardla

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2202 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22170
Co w ogóle sądzicie o trzymaniu dzikich/egzotycznych zwierząt? Np. Tygrysa mnie już ****a same wielkie węże obrzydzają.

"Mądrości swych dla planów złych nie wlewaj w nich, nie wolno Ci.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
dog argentynski http://www.escorpiones.sk/en.php
stafford http://www.berserker.interpress.pl/gallery_dogs.html 

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
czesc nie mam diety ale kupiłem omke mete tren wino age bolda dece i antka - jak to brac ? siłownia odpada bo nie moge patrzec na tych napakowanych mięsniaków

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Najlepiej sobie kupic chomika i chvj

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
aha i zapomniałem dodac na odblok wezme metke scan i zrobie dwie pompki

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mrowienie w sutkach - gino?

Następny temat

deca wino susta?

WHEY premium