SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***PROJEKT MASA 2 - crazyfrog6661*** /Team Ronie220/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1102
5.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1102
6.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1102
Czekam na ocenę filmików te łydki troszkę kalyczyłem ale nie szło Pozdrawiam i życzę udanego weekendu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Jak sie ręką nie podciągasz w sissy to respekt za takie niskie schodzenie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Przysiady

Złap sztangę węziej.
Jest całkiem ok,możesz zejść minimalnie niżej.


Wyciskanie sztangielek

Jest ok.

Arnold press

Nie ma tutaj płynności przez co ćwiczenie staje się 2 fazowym dziwolągiem.

Wyciskając sztangielki od razu rotuj ramię do tyłu.To ma być jeden,płynny ruch.





Od 32s.


Sissy squat

Głębokość mi się podoba.
Stań jednak trochę węziej.

Uginanie ze sztangielką

Zwolnij negatyw.Pod koniec ruchu ściskaj biceps.

Wspięcia

Stań na czymś wyższym.
Mocniej rozciągnij łydkę na dole.

No ale wybaczamy,bo sam wiem jak doms'y na łydkach potrafią uprzykrzyć życie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Panowie,zaczynamy kolejny tydzień.
Wiecie już czego od was wymagam,wiecie jakie poprawki nanieść.

Ja ze swej strony obiecuję regularne wpadanie do waszych dzienników a zarazem liczę na waszą skrupulatność.

Przypominam o cotygodniowych pomiarach(niedziela,na czczo).Dzięki temu będę wiedział co się dzieje z waszymi mięśniami i fałdami tłuszczowymi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1102
Hej Ronie.Dzięki za ocenę filmików oczywiście wszystko biorę do serca i przy najbliższych tych ćwiczeniach wprowadzę zmianyale powiedz mi jak długo mają boleć te łydki bo dzisaj to samo nie mogę stąć na nogijak już to na palcach chodzę bo wtedy jeszcze tak nie boli ale i tak.Brałem tabletki przeciwzapalne i przeciwbólowe i do tego żele okłady z kapusty ale nic nie pomagaJak rozchodzę to jeszcze ale jak usiądę na 5 min albo się położe to jak mam stać to jedna wielka katastrofa jak jakiś paralityk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1102
Ps.mogę te pomiary zrobić jutro rano na czczo? ja i tak ćwicżę wtorek,czwartek,sobota?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
crazyfrog6661
Hej Ronie.Dzięki za ocenę filmików oczywiście wszystko biorę do serca i przy najbliższych tych ćwiczeniach wprowadzę zmianyale powiedz mi jak długo mają boleć te łydki bo dzisaj to samo nie mogę stąć na nogijak już to na palcach chodzę bo wtedy jeszcze tak nie boli ale i tak.Brałem tabletki przeciwzapalne i przeciwbólowe i do tego żele okłady z kapusty ale nic nie pomagaJak rozchodzę to jeszcze ale jak usiądę na 5 min albo się położe to jak mam stać to jedna wielka katastrofa jak jakiś paralityk


No jeszcze parę dni to może potrwać.
Rób bicze wodne-zlewaj łydkę zimną i ciepłą wodą na zmianę(ma być duży kontrast między temp. wody).To powinno w jakimś stopniu pomóc.

Jeżeli to cię uszczęśliwi,napiszę że sam mam ogromne "zakwasy" na całych nogach i pośladkach od piątku.Chodzę jak pijany,co chwilę robiąc częściową syzyfkę,bowiem nogi odmawiają posłuszeństwa


Pomiary-ok.Mogą być jutro.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Crazy też miałem takie coś na łydkach po ich treningu po dłuższej przerwie. Niestety trzeba to przetrzymać Jedyne pocieszenie takie, że po następnym treningu powinno być już trochę lepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***PROJEKT MASA 2 - Wendeta*** /Team Ronie220/

Następny temat

***PROJEKT MASA 2 - HoligaN90*** /Team Ronie220/

WHEY premium