SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***** - cenzura

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Witam, ostatnio udzielałem się w temacie dot. Roberta Bruneiki, każdy coś pisał i podałem link do filmików ze strony "Cy be ra". Piszę w spacjach, bo jest słowo cenzurowane. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego, posty były usuwane, słowo jest cenzurowane i nie można też wklejać fot z ich odżywkami. W sumie to pytanie kieruje głównie do administratorów forum.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Różne te firmy tam na stronie podają, nie mogę podać, bo wyskakuje błąd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Demokracja + wolność wypowiedzi = pic na wodę fotomontaż. Każdy wie że c-y-b-e-r ścierwem handluje, kiedyś był na SFD dość szanowaną osobą ale nadepną komuś na odcisk i musiał się pożegnać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
dlatego że ten pan działa na niekorzyść forum konkurencyjnych między innymi sfd
skupuje konta od innych użytkowników w zamian za "darmowe"czyt "oszukane" suplementy
potem pojawiają się dziwne reklamy,oszczerstwa i nie potrzebny spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Aha, to już wszystko wiem, podziękował :). Chcecie po sogu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
tak chcemy !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

haki czy paski- zwis na drążku

Następny temat

Modele spodni szerokie w udach

WHEY premium