SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***** ! MR OLYMPIA 2008 - RELACJA ! *****

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 114040

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bardzo cieszy mnie wynik konkursu
Może będzie to pierwszy krok do powrotu kulturystyki na właściwe tory.
Szczerze w to wątpię

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2008-09-28 10:38:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1053
Odnoszę nieodparte wrażenie że niektórym chodzi tylko o to aby pojechać sobie z Cutlera jaki to on jest beznadziejny, aż żal czytać niektóre komentarze...

Dex bardzo dobra forma, chodź bardziej podoba mi się Phil.
Wolf- jeszcze nie teraz może za rok ale będzie ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
hm da się przeżyć ten werdykt, wreszcie kulturystyka wróciła na właściwe tory, pewnie fani Phila czy Wolfa czuja lekki niedosyt (np ja fan Philla :p ), ale nie na tyle aby się generalnie z werdyktem nie zgadzać, no może poza Jayem na drugim miejscu ale powiedzmy sobie szczerze skoro ktoś raz uznał że Cuts ma zostać Mr O to nie można go z roku na rok przesunąć o kilka pozycji w dół, tym bardziej że formę rzeczywiście miał lepszą niż rok temu. Co do zwycięzcy to wydaje mi sie że będzie Mr O jednego sezonu, ale zobaczymy, myślę że pewien wpływ na wygrana Dexa miało to że chyba jego kariera się powoli kończy i można powiedzieć że tytuł jest niejako tytułem za całokształt, ale to nie zmienia faktu że jestem skłonny przychylić się do twierdzenia że sobie na niego zasłużył, (no bo co tu dużo mówić wspomniane przeze mnie rzeczy też odgrywają pewna role w kulturystyce- ale nie zawsze musi to oznaczać coś złego). trzecie miejsce dla Philla myślę że i on i ja jako jego fan możemy być z tego miejsca zadowoleni, kosmiczne kształty, definicja i pełne mięśnie. Co do wielkiej nadziei białych Wolfa jest ogromny, ale przez ten rok nie widać jakiejś diametralnej zmiany w jego wyglądzie być może powinien odpuścić jeden sezon startów aby dołożyć parę kilo mięśni i poprawić pewne rejony ciała,jeśli uda mu się dopracować w szczegółach pewne rejony ciała jak plecy ramiona to będzie Mr O jeśli nie to może nim być...następny Freeman- jednym słowem, (no może dwoma) zaskoczył mnie in plus, no i na końcu Melvin bardzo się ciesze że udało mu się załapać do Top 6 bardzo lubię jego sylwetkę a i z definicja było całkiem spoko jak na niego
P.S poczekamy na powrót Martineza zobaczymy jak się odnajdzie pośród młodych "wilczków" :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Idzie wam ta powtorka ? :( Bo mi sie nie wlacza

Nie.

PS. Zgadzam się w całej rozciągłości z BodyLine

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIadomo ze dwa pierwsze miejsca miał zając muscletech.
Wiec walka odbywała sie pomiedzy jayem a dexem.
Dex przygotował swietną forme, jay dal ciała, dlatego mały zdobył olimpie i tyle. Jezeli muscletech sie wycofa to dex znowu wróci na swoje stałe 3 miejsce
NIe wygrały proporcje itp. BO gdyby nie muscletech to phil by wygrał. Poprostu dex zmiazdzył jaya i tyle. Był leprzy we wszystkim od niego ale nie najleprzy w całej stawce.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Bylbym 100% szczesliwy jakby Heath sie zamienil miejscami z Cutlerem. No ale trudno, zawsze moglo byc gorzej Dexowi sie nalezal ten tytul, zwlaszcza ze jego kariera powoli bedzie dobiegac konca. Za rok Phil NUMBER ONE !

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2756
No w końcu wygrał ktoś komu to sie należało szkoda tylko że Cutler jest przed Philem i Dennisem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba zaczynam wierzyc, w mniejsza korupcje zawodów Mr O, super ze dex wygrał nalezało mu sie już dawno, jak by wygrał kotlet to byla by porazka, wolfem jestem troche zawiedziony, mial byc taki dobry pociety proporcjonalny i wogole, a jednak czegos mu brakowalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Bylbym 100% szczesliwy jakby Heath sie zamienil miejscami z Cutlerem.

Jak wyżej - zamienić Heatha z Cutsem i byłby optymalny układ. Tytuł dla Dexa w 100% zasłużenie tylko raczej są małe szanse, że powtórzy to za rok, a Jay też już nie powinien wracać.

Więc kto za rok? Na pewno Wolf, Heath, Martinez. Może Kai i Branch, może podciągnie się ktoś z dolnej części stawki, Silvio albo G.Badell? Fajnie byłoby zobaczyć w czołówce jakieś nowe twarze w końcu. No i zawsze jest jeszcze Evan
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mistrzostwa Woj.Łódzkiego w kulturystyce

Następny temat

Puchar Polski, MP Juniorów i Weteranów ,18-19.10.2008 - Zabrze

WHEY premium