SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***** ! MR OLYMPIA 2008 - RELACJA ! *****

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 114070

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
bulbson Bardzo dobrze pisze. Nigdy nie mówiłem, że Jay jest beznadziejny (a wielu tak mówi) mimo to w tym roku statuetka powinna powędrować do Dexa albo Phila. Ale jeśli wygra Jay to świat się nie zawali. Bo co jak co, ale nawet jemu należą się słowa uznania i respect.

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14215
Jay jest wielki, przy tym widac ze w niektorych pozach zyskuje przewage nad innymi, chociazby klata bokiem, miesnie brzucha klata wzor, i nie widac w tym momencie jego szerokosci w talii

jak przez pare lat Ronie zdobywal Olimpie z wielkim bebzonem to bylo ok a teraz do Jaya to wiekszosc sie czepia, nieco paradoxalnie

...:marrakech adventure:...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Az czytac sie tego nie chce. Jezeli Jay wygra to bedzie to najbardziej niesprawiedliwa decyzja jaka podejma sedziowie. To jest zawodnik, ktory nie wyroznia sie NICZYM. Jego forma jest zalosna i ktos taki po prostu nie moze byc najlepszy na swiecie. Rozmiarowo rowniez nie jest najwiekszy. Zadna partia miesniowa nie wyroznia sie na tle innych zawodnikow. Nie jest rowniez typem estetycznej sylwetki. Pytam zatem: jak do cholery ktos taki moze wygrac? Po raz kolejny, wyraznie i czytelnie bedzie widac, ze to jest MUSCLETECH Mr. Olympia i aktualnie nie ma nic wspolnego z wyborem najlepszego zawodnika na swiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4642
scR - ja fanem Cutsa nie jestem, ale kto wg Ciebie jest w takim razie "rozmiarowo największy"?
A polityka Muscletecha się nie zawali jak Dex wygra bo i jego sponsorują przecież. Phil zresztą też łazi w koszulce z logo firmy.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
evan centopani i CHU!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
no number 1 powinien byc wolf/heath/dexter

ktos z tej trojki i oni powinni obstawic podium.cutlera dalbym w okolicy 4-5,zeby nei bylo maksymalnego upokorzenia dla eks mr olympia.

w sumie najbardizej ciesyzlbym sie jak mro mial heath albo dexter.Nareszcie jakies nowe standardy.Chociaz wolf tez przy ogromie rozmiarow,sylwetke ciagle ma przyjemna dla oka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
a jak dla mnie to jay i tak duzo lepiej niz rok temu i nikt nie jest mu w stanie zagrozic proporcjonalnie masy do wzrostu , jak na jaya to forma calkiem przyzwoita , wolf jakos slabiutko , choc poprawil dol plecow to jakos nie robi takiego wrazenia w tym roku , dex dla mnie nr1 zaraz za nim heath i freeman , gdyby nie liczyc cutsa oczywiscie ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Wolf jest najwiekszy. Dla mnie jasnym zwyciezca jest Heath. Ale bede sie nawet cieszyl jak wygra ktos inny byle nie Jay, on sie po prostu nie lapie nawet do top 5..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166




co jak co ale w tej pozie nikt z Wolfem sie rownac nie moze

evan centopani i CHU!

Frank McGrath i CHU!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731743
Jay zasluguje na zwyciestwo najbardziej. I zadna polityka tutaj nie ma wpywu. Dexter takze jest sponsorowane przez MUSCLETECH, dlaczego nie wygrywa? Bo jest poprostu maly. Tacy zawodnicy chocby jak swietna forme mieli to najwyzej drugie miejsce moga miec (np. Kiedys Shawn Ray) Wolf? w mojej opini gorzej niz w zeszlym roku. Nie robi wrazenia . Heath? No tak dociety jest ostro, seperacja, detale , wielkie lapy no i ... kiepska genetyka. Proporcj to on nie ma najlepszych. Jakosc mielsni wysmienita. Ale niestety nie tak powinien wygladac MR.Olympia. Brakuje mu potegi, szerokosci.
Jedynie kogo widze zdolnego pokonac J.C to nie startujacy w tym roku Martinez. Swietny zawodnik.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mistrzostwa Woj.Łódzkiego w kulturystyce

Następny temat

Puchar Polski, MP Juniorów i Weteranów ,18-19.10.2008 - Zabrze

WHEY premium