SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***** ! MR OLYMPIA 2007 - RELACJA ! *****

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 88451

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Mam podobne wrazenia. Powiem wiecej mam nadzieje ze WOLF bedzie w TOP6 , niesamowita forma... Jay i Ron kiepsko, myslalem ze Jay wypadnie lepiej.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100758
Jay i Ron jutro beda lepsza forme mieli, rok temu tak samo bylo

Wolf na bank top6 :D Melvin tez sie zalapie, dziwie sie ze Toneya nie ma narazie w zadnym calloucie

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
jak dla mnie

1-vic
2-jay
3-dex
4-wolf
5-ronnie
6-mel

zobaczymy jutro..
szczerze... ta Mr.O to calkiem inny swiat niz ostatnie lata :)

pozdrawiam dobranoc

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1005
1. vic
2. dex
3. wolf
4. jay
5/6 malv/ron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Nr.1 chyba sie przejade na ta Floryde i postawie szejka bialkowego za madra wypowiedz

Bynajmniej Olympia b. ciekaawa , musze wstac przed 6 rano , ide spac dobranoc.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1005
Przykro to mowic, ale Ron mimo ze zrzucil czesc masy nic nie zyskal, a stracil markowy rozmiar... Galareta miejscami... Barki plaskie - brak separacji miedzy barkiem a bicem/tricem. Plecy nieostre (choc bardzo wypukle - to fakt) , talia szeroka, nogi nie dosc ostre, no i wąskie "najszersze" - jakies takie niedociagniete... No przykro na to patrzec - nic dziwnego ze sie dotad nie pokazywal za bardzo. Przy takiej kondycji taki mistrz powinien sie wycofac z konkursu. Mlodsi kasuja go nie tylko swiezoscia, ale i jakoscia miesni. Jesli chce wejsc do pierwszej trojki musi wymodlic jakis cud na jutro. Jay ma rozmiary i ksztalty podobne jak rok temu, ale rzezba slabsza. Najwieksze wrazenie (ogromne postepy) zrobili na mnie Victor i Wolf. Dexter trzyma klase (rewelacyjna jakosc miesni), ale troszke brakuje mi u niego masy ud.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Wolf trzyma forme od NYC Pro, powiem wam tylko ze jutro na zdj. zobaczycie jak sie napina Coleman - kalectwo.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ron mi sie wydaje, że to wiek on po prostu jest już zbyt 'stary' Ale jest w formie i nikt nie zaprzeczy, jedyny jego słaby punkt to wiek. Martinez jest elegancki,,, Jay jest slaby ! jeżeli wygra to będę w szoku i przy okazji zly Tony Freeman jest obłędny Melvin tak samo Dex równiez ale widziałem go w lepszej formie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda mi Colemana jest zawodnikiem, który majac 41 lat miał Olympie !! Dzis ma 43 i liczy sie w stawce. Mam do niego ogromny szacunek i nie chce wytyczać mu jego słabych punktów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1005
Wywiad z Ronniem zza sceny - 297 funtow ? Hmmm... myslalem ze z 10 kg mniej... No jest wielki i nadal wiekszosc pozostalych bije na leb (nadal pieknie wyseparowane, geste, twarde bice), ale masa nie jest juz ulokowana wylacznie w tych najkorzystniejszych miejscach. Mam nadzieje, ze jutro bedzie choc troche lepiej :) Choc wazniejsza bedzie dobra forma psychiczna zeby z klasa pozegnac sie ze sportem - jego niesamowitemu organizmowi nalezy sie juz odpoczynek :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr.Olympia w internecie/tv

Następny temat

***** PRACE KONKURSOWE *****

WHEY premium