SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108466

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36265
ale zaznaczam, że się nie znam i nie rosnę

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19714
Ja chyba jestem mezo - endo. Dlaczego ja tyle ważę ? Tłuszczu mam trochę, tzn fałda na brzuchu - 2cm> . to chyna nie za dużo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 4002 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63346
ale same jaja to troche lipa i za 15 wyjdzie 7zł trochę nieopłacalne

Zmieniony przez - majkel47 w dniu 2009-04-05 21:20:03

Nie szata zdobi człowieka, a biceps.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19714
http://www.thesaltinez.com/ - haslo do slayera

majkel , jest 400g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36265
mezo - endo rozwaliłeś mnie

przy moim wzroście to byś z tą wagą mógł to powiedzieć i może by uszło, ale Ty jesteś zwyczajnie chudy, powinieneś ważyć ze 20 kg więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2138 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15888
jajca sa dobre ja na śniadanie smarze sobie ze 6 i szame jeszcze troche masła orzechowego lub płatków.

..::: Celem jestem Ja sam, kiedy wkraczam w swoją własną dolinę bólu :::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
100 kg ? Chłopie bym sobie stawy zniszczył

// mam mocny szkielet jak u endomorfików, jak i szerokie barki więc nie wiem KIM jestem

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-04-05 21:24:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jajca są dobre bo można cuda z nimi robić, placki z owsianymi, jajecznica z ryżem, sadzone, na miękko, na twardo

ale same jaja to lipa, dlatego należy się opierać na mięsie, ale jak On je to co jest na obiad to licz max 20g białka do tego z obiadu

ale i tak ważniejsze są węglowodany bo z nimi to jest zawsze jakiś problem, albo ciężko zjeść tyle ile trzeba, albo się je za dużo i zalewa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 4002 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63346
ja już jak jem więcej niż z 4 jajecznice to żygać mi się chce musze opatentować jakiś nowy sposób

Nie szata zdobi człowieka, a biceps.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2138 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15888
hades dzięki wielkie

..::: Celem jestem Ja sam, kiedy wkraczam w swoją własną dolinę bólu :::..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

Whey vit