SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107712

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36265
dokładnie, to ćwiczenie jest tylko z pozoru takie proste, ale ja znowu jak robię mały ciężarem też "czuję" napięcie mięśni, problem w tym że ani siła ani masa nie rośnie, za to przy większych jest ok, problem jedynie z zakwasami po mc na najszerszych za to ich braku po wiośle

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 13 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35589
Właśnie dlatego najbardziej lubię SQ - bierzesz na bary, siadasz, wstajesz, odkładasz. No i czuć że ho ho

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36265
ja robię SQ 3x/tydzień i jeszcze mi się nie znudziło, a ten wzrok sezonowców wpatrzonych jak w ufo kiedy robię przysiady
ale i tak nic nie przebije porad przy MC kiedy to wszyscy zalecają mi pas bo się zabiję parę żyłek na czole i szyi, gały na wierzchu, pysk jak burak, lekko za mocne odłożenie sztangi i od razu że za duży ciężar... phi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 13 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35589
Ja mam dokładnie tak samo ze wzrokiem i głupimi pytaniami innych - "co on robi z tą sztangą?!". Ale tylko trochę się wykrzywiam, czasem trochę krzyknę a tak to luz

Spadam bo muszę jeszcze zrobić parę rzeczy...
Narqa

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-03-19 21:09:03

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nerka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2138 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15888
i dla tego uwielbiem ćwiczyć sam... nikt mi nie komentuje mojego treningu domowa siłownie the best i sezonowców nie ma

voda i moze nie o 50 kg bez przesady tzn moze ja przesadziłem podając te procenty.. ale tak z 10kg mniej i troche bardziej do techniki mi pomogło takie coś... nie wiem kombinuj

Zmieniony przez - lukaaasz w dniu 2009-03-20 13:39:38

..::: Celem jestem Ja sam, kiedy wkraczam w swoją własną dolinę bólu :::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
po co mam zmniejszać ciężar skoro efekty są ?
piszę tylko że zakwasy mam większe po mc na najszerszych
efekty natomiast są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2138 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15888
no to się nie zrozumieliśmy,,, ostatnio mam jakies objawy blondynizmu chyba

..::: Celem jestem Ja sam, kiedy wkraczam w swoją własną dolinę bólu :::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9858 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59190
Witam jest ktoś?

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19714
żem jest .
Dziś w sql były zawody strong man.

Na płaskiej wyciskanie - 40 kg - im więcej powtórzeń tym lepiej. (rekord - 30 powtórzeń)
Przysiad - 40 kg (rekord - 40 lub 50. Coś koło tego)
Podciaganie (rekord 20)
Waga płaczu (rekord 1:30 min)

Za rok polegnę, gdyż na razie podciągać się nie mogę.. (ta ręka). Zacznę może za 3 miechy.
Przed złamaniem podciągałem się 4 razy.

No ale nie ma rzeczy niemożliwych.

ps. niezłe wyniki, nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

NutLove