SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadanko bez nabiału

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Czesc, jestem w trakcie robienia masy. Mam taki problem z ktorym przychodze do Was. Otoz nie moge pic za bardzo mleka, jesli juz to sladowe ilosci. Tworog moze byc. I teraz jak w mojej sytuacji przygotowac sniadanie? Najchetniej robilbym jakiegos smacznego szejka bogatego w wegle bialko i oliwke. Mam gainerka treca czekoladowego. Prosze pomozcie bo z kumplem nie mamy pomyslow.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
100g płatków owsianych górskich z wodą + 100g twarogu + łyżka oliwy z oliwek i żarcie na dobrzy początek dnia jak sie patrzy i za darmoche prawie :)

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
mam nadzieje ze sie jutro nie porzygam z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
+jakiś owoc/rodzynki/miód żeby szybciej uzupełnić glikogen wątrobowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Az tak zle nie smakuje z woda

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
moze jajecznica z oliwa z oliwek + chleb razowy ?? ja teraz takie jadam na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Witam
Mialem taki sam problem Moje combo na sniadanie to owsianka na wodzie wkrajam banana wrzucam kostke twarogu + lyzka oliwy i miod/rodzynki Zamiennie co drugi dzien z omletem z wyzej wymienionych skladnikow tylko zamiast twarogu wrzucam 15g odzywki bialkowej Taste Good
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Wyszlo niezle, banan + platki + twarog + woda - zmikowalem to w blenderze i zjadlem ze smakiem. Zrobilem to szybko, zjadlem szybko i bylo zjadliwe. Oliwy jeszcze nie dodawalem.. I moze nie bede bo nie chce sobie zepsuc smaku. Dzieki
Sogow nie ma bo nie mam abona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Dodaj oliwe. Musi być równowaga w diecie pomiędzy białkami, tłuszczami, a węglowodanami. Najpierw odpowiedni skład, a później smak :)

pozdr,
kamel
--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oliwa z oliwek ile dziennie ? 1 łyżke ?

Następny temat

Teraz ja. Moja dieta redukcyjna! Do oceny

WHEY premium