SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadanie=posiłek przedtreningowy (I need help people)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
dochodzi do 3g poniewaz bialko ulatwia spalanie tluszczu(przyczynia sie do szybszego spalania) i przyspiesz metabolizm a to ważne na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
aaaaaaaa....rozumiem, ale czy w takiej ilosci bialka(zlozmy gdybym bral tyle) duzo bym zyskal na wadze?(efekt nieporzadany)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie próbuj jednak jeść 3g.Na tym etapie zakwasisz organizm i obciążysz nerki.Chcesz lepiej wyglądać,wywal te 0,5l mleka z diety,którego tak zaciekle bronisz.W kwestii budowania mięsni istotnie odżywka białkowa,ma przewagę w pierwszym posiłku,nad produktami naturalnymi.Mateo Ci to wyjaśnił.Nie znaczy jednak,że jest niezbędna.
EDIT:Nie zrozumiałes tego co Ci napisał kolega powyżej

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2008-07-15 22:43:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
Tylko jak zaczne wpierdzielac odzywki bialkowe, to pewnie nabiore troche masy, co bedzie mi troche przeszkadzac(sport ktory uprawiam wymaga malej wagi u zawodnika)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
I tu sam przyznałeś się do swoich braków wiedzy z zakresu dietetyki.Dużo czytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
Tylko jak zaczne wpierdzielac odzywki bialkowe, to pewnie nabiore troche masy, co bedzie mi troche przeszkadzac(sport ktory uprawiam wymaga malej wagi u zawodnika)

masz bardzo nikła wiedze czytaj,czytaj jak napisal body
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
no fakt braki mam w wiedzy odnosnie dietetyki, ale staram sie je uzupelniac. Moze mi w takim razie wytlumaczycie mi moj blad mysleniowy? Please
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Masa,to nadmiar kalorii w stosunku do zapotrzebowania kalorycznego,związanego z wydatkiem energetycznym.
Proporcje między makroskładnikami diety,są kluczowe w kwestii jakości tej masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
BodyLine nie ma sensu tlumaczyc bo gosc szuka sam nie wie czego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
fachowo powiedziane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - pomoc

Następny temat

Ile posiłków?

Wiecej