SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łosoś wędzony warkocz - problem z kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3445
Witam,

Chciałbym zapytać o kaloryczność takiego łososia i czy można śmiało go umieszczać w diecie. Kupuje takowego w sklepie rybnym na wage i tylko raz udało mi się znaleść wartości odżywcze w gotowym opakowaniu a mianowicie B 24/ W0,5/ T14/ kcal 217. W internecie natomiast pod hasłem warkocz z łososia widnieja takie wartości B 17/ W 1/ T 32/ kcal 360.

I tu moje pytanie, które wartości mogę przyjmować. Może ktoś się orientuje w temacie. Z góry dziekuję za pomoc.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Kupujac ten "produkt" sugerujesz sie cena?

Te brzuszki, warkocze, gniazdka, pasztety....z tym o czym myslimy wprowadzajac ryby do jadlospisu nie ma wiele wspolnego. Lepiej moim zdaniem zainwestowac rzadziej a w kawal prawdziwej ryby albo wymienic na tanszego pstraga teczowego (parametry ma zblizone)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Co do makro to informacja podawana na opakowaniu jest wiazaca dla producenta i jest z pewnoscia kontrolowana. Jesli kupujesz na wage to sprzedawca na twoje zyczenie musi Ci informacji o skladzie itepe udzielic (tyle teoria...chyba nie trzeba sprawdzac na rybnym jak 10 osob za nami stoi: Pani mi powie ile ta Belona ma bialka ;) )

Z danymi na opakowaniach, rozkladem makro itp tez bym nie szalal. Ja np nie waze skladnikow wiec tez na maksa dokladnie nie pilnuje bo nie widze w tym sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3445
Bazuje na produktach nieprzetworzonych, czasami raz w tygodniu wrzuce w diete w 1 posilek. jestem ciekaw wartosci bo jednak roznica chocby tluszczu jest spora, a pilnuje makro. pewnie trzeba przyjac jakos posrodku te wartosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Każdy kawałek ryby, czy mięsa jest inny (jeden ma więcej tłuszczu inny mniej), przyjmij średnią wartość, codziennie tego nie jadasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
kubass7676
Bazuje na produktach nieprzetworzonych, czasami raz w tygodniu wrzuce w diete w 1 posilek. jestem ciekaw wartosci bo jednak roznica chocby tluszczu jest spora, a pilnuje makro. pewnie trzeba przyjac jakos posrodku te wartosci


Poziom tluszczu moze byc rozny np. w zaleznosci od stopnia uwedzenia albo od wyjsciowego poziomu tluszczu. Dlatego spina z dokladnym wyliczaniem kazdego makroskladnika jest zbedna i lepiej pilnowac diety calosciowo i w szerszym oknie czasowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Różnica zawsze będzie. Kawałki mięsa, ryby nigdy nie mają tyle samo tłuszczów. Produkty zawierające go więcej mogą niekiedy mieć ponad 100% różnice. Np. boczek, łosoś.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - spalacze

Następny temat

Kcal i makroskładniki w diecie

WHEY premium