SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łatwiej się wybić w boksie czy MMA?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8
Witam moje pytanie brzmi w którym z tych sportów była by większą szansa na osiągnięcie czegoś więcej niż tylko amatorskie walki, dopiero zaczynam swoją przygodę ze sportami walki ma 16 lat

Pozdro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
szkoda, że już nie moge robić to co trzeba z takimi tematami... do kasacji albo przeniesienia w nieznane miejsce się to nadaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 461 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4565
Sugeruję, byś bardziej zajął się nauką, zamiast zadawać na forach pytania od czapy. ;)

"Co za ponury absurd… Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?". XD
Boże, spraw, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...:D
Quod me nutrit me destruit ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 543 Napisanych postów 1465 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20809
Zdecydowanie boks. MMA w obecnym czasie jest o wiele bardziej popularne. Oczywiście mówię tutaj czysto statystycznie :)


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2021-10-20 12:16:37

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94411 Napisanych postów 364345 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668847
16 w profilu 20 i tak na 99,9% nic poza amatorka nie osiągniesz
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 461 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4565
lodzianin1
16 w profilu 20 i tak na 99,9% nic poza amatorka nie osiągniesz
Święte słowa! Niech autor tematu najpierw ustali, ile tak naprawdę ma lat, później pomyśli, czy do boksu lub MMA w ogóle ma predyspozycje, a na koniec niech nam zdefiniuje, co rozumie pod pojęciem "wybić się"
1

"Co za ponury absurd… Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?". XD
Boże, spraw, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...:D
Quod me nutrit me destruit ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
trenuj to co lubisz a nie w czym się wybijesz. Jak bedziesz dobry to we wszytskim się wybijesz.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Bardzo trudno jest się wybić w każdej dyscyplinie.Predyspozycje do osiągnięcia sukcesu ma jeden na milion a większość społeczeństwa nie ma do niczego talentu więc pytanie generalne czy na pierwszym treningu jesteś lepszy od tych którzy trenują całe życie jeżeli nie to daruj sobie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mozna jeszcze z siebie d****a robić na youtubie, instagramach itp i wziać udział we frek fight

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
anubis84
mozna jeszcze z siebie d****a robić na youtubie, instagramach itp i wziać udział we frek fight

Wszystko można, ale to w sferze marzeń, nastawienie się, że coś wyjdzie jest głupotą, lepiej się uczyć, szukać zawodu i na tym się wybić a nie liczyć na coś co spotyka nielicznych. Prawdopodobieństwo wybicia się w sporcie jest podobna do szóstki w totka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 418 Napisanych postów 461 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4565
anubis84
mozna jeszcze z siebie d****a robić na youtubie, instagramach itp i wziać udział we frek fight
Drogi autorze tematu, coś mi się wydaje, że szybciej niż w sporcie wybijesz się na YT z filmikami typu "Ale urwał!" lub "Jestem hardkorem!"
1

"Co za ponury absurd… Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?". XD
Boże, spraw, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...:D
Quod me nutrit me destruit ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktore podejscie lepsze?

Następny temat

Estrogen dziwny efekt

WHEY premium