SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia z wielką sztangą

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1217

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Waga

65

Wzrost

180

Staż treningowy

1 rok

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak ograniczeń, mogę jeść wszystko

Stan zdrowia

bardzo dobry

Możliwosci finansowe

praktycznie brak... ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka. Mam sztangę, zrobioną z metalowego drążka, oraz dwóch opon wraz z felgami. Sztanga ta jest naprawdę solidna, dlatego chciałem prosić o ćwiczenia, jakie mogę z nią wykonywać Waży około 40kg. Wiem że dobrym ćwiczeniem, byłby martwy ciąg, ale co jeszcze? :) Wyciskanie zza pleców raczej odpada... nie dam rady jej tak wziąć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7511 Napisanych postów 49515 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385493
wybierz sobie stad cwiczenia na dana grupe miesni przy okazji masz pokazane jak robić dokladnie

http://www.atlas.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3438
za dużo samą sztangą nie zdziałasz. skombinuj jeszcze jakieś hantle. jak chcesz trochę ćwiczyć to trzymaj trochę lepszą miche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz jakieś stojaki?
Na pewno MC, wiosłowanie, hack przysiady, przysiady jeffersona, przedramię. Jeśli możesz zdjąć nieco obciążenia to biceps, triceps, barki, sporo tego jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Epsio
za dużo samą sztangą nie zdziałasz. skombinuj jeszcze jakieś hantle. jak chcesz trochę ćwiczyć to trzymaj trochę lepszą miche



Hah, dzięki za radę, ale nie jestem amatorem :) Mam hantle, dobrany zestaw treningowy i do tego próbuję trzymać dietę wysokobiałkową Ale pierwszy raz mam do czynienia ze sztangą o takich rozmiarach, dlatego założyłem ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Alchemik_
Masz jakieś stojaki?
Na pewno MC, wiosłowanie, hack przysiady, przysiady jeffersona, przedramię. Jeśli możesz zdjąć nieco obciążenia to biceps, triceps, barki, sporo tego jest


Stojaków niestety nie posiadam :) Dzięki za ćwiczenia które podałeś, na pewno spróbuję :D A Ciężaru zdjąć nie mogę, bo tak jak pisałem wcześniej, jest to sztanga z metalowej rury i dwóch opon z felgami.... więc żeby to się trzymało, musi to być zespawane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
Sory, za kompletny offtopic. ale powiedz mi jak to możliwe, że przez rok stażu treningowego nie nauczyłeś się co możesz robić ze sztangą??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Puzder
Sory, za kompletny offtopic. ale powiedz mi jak to możliwe, że przez rok stażu treningowego nie nauczyłeś się co możesz robić ze sztangą??


Offtopic wybaczam..... Mój trening był głównie treningiem w domu. Myślę że treningu bym nie zaczął w ogóle, gdyby nie zalecenie lekarza, a potem mnie wciągnęło... :) To były głównie pompki, potem doszły ćwiczenia z użyciem hantli. Następnie zacząłem chodzić na siłownię i faktycznie... sztangą bawiłem się dość często. Dalszych postępów i zwrotów moich ćwiczeń opisywał nie będę, ale zwróć uwagę na to, że sztangi które są na siłowni, są znacznie mniejsze od tej, którą mam u siebie ;) I tak. np. wyciskania zza głowy, czy innych tego typu ćwiczeń robić tą sztangą nie zdołam. Z kolei na siłownię chodzić codziennie nie mam ochoty ( a poza tym... to kosztuje). Wszystko Ci już wyjaśniłem, czy jeszcze coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 699
W sumie zwracam honor bo zapytales co mozesz zrobic z ta konkretna sztanga :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz

Następny temat

odzywki..

WHEY premium