SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na drążku!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Tak wiec moze najpierw sie przedstawie bo jestem tu nowy nazywam sie Kamil mieszkam w Tychach i mam 15 lat.
Chialem zapytac jak trenowac i co jesc aby zgrubnac i zwiekszyc sile ?

1.Ta trenowalem dawno okolo 5 miesiecy temu z tego zwgledu ze nie mialem zbytnio czasu i miejsca
2.------------
3.Biceps 30 cm Waga okolo 55kg 170 cm wzrost. Siła, masa, tłuszczyk :D
4.Hmm najlepiej o 17:00, sprzet Drążek

Tak wiec zdecydowalem sie na drazek dlatego ze jeszcze rosne a sztangi i inne tego typu rzeczy mogly by na to zle wplynac.
Tenowalem juz na silowni okolo 2 lata ale jednak wolal bym poczekac ;P
Głownie to chcial bym ze tak powiem zgrubnac poniewaz jestem troszke za chudy :P Jeszcze chial bym sie dowieciec co najlepiej jesc i kiedy ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2443
poczekaj jeszcze z rok z tymi cwiczeniami, samym drazkiem za wiele nie zdzialasz ; a w miedzyczasie poczytaj forum zebys wystartowal z jakas wiedza na poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Na poczatek trening domatora + drążek wystarczy

Jeśli tylko masz ochotę ćwiczyć zajrzyj do działu trening w domowych warunkach w postach podwieszonych masz dużo fajnych i przydatnych informacji

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BBRZUCH ABS

Następny temat

BARKI, czy wypychanie sztangi z za glowy wystarczy?

WHEY premium