SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

<ile urosnę>

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od 1,5 roku już nie rosnę. Miałem już skok wzrostowy-w wieku 13 lat urosłem 10 cm. Czy mam jeszcze szansę być wysoki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
to zalezy od uwarunkowan genetycznych , a po czaesci od trybu zycia , czy wad postawy

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
how do u like my batman ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 ile wzrostu mają twoi rodzice?
2 uprawiasz jakis sport lub cwiczysz na silowni obciązając kregosłup?
duzo spij, chodz spac przed 23 bo wtedy wydziela się hormon wzrostu zdrowo się odzywiaj, mozesz zwisac na drazku z obciaznikami na nogi(nawet jesli dzieki temu nie urosniesz to wzmocnisz uchwyt co przyda się na silowni)
K SPRAWDZIC CZY MA SIE PRAWIDLOWY WZROST:
- siatka centylowa jest u szkolnej pielegniarki na 100%; na siatce centylowej notowany jest twoj wzrost od urodzenia co kilka lat; najwazniejsze jest sprawdzenie jaki wzrost mailes w eiku 14, 16,17 lub 18 lat
jesli nie bylo duzego wzrsotu ( czyli mniej niz 5-6 cm ) to twoja szansa ze urosniesz w późnym wieku jest wieksza, niw wiem jak sie oblicza wzrost napodstawie tej siatki.
jest wiele sposobów obliczania wzrostu jeden z nich to:
wzrost matki + wzrost ojca/2 + 11cm

UWIERZ ZE UROSNIERZ I WMAWIAJ SOBIE: ROSNE,ROSNE,ROSNE
zakceptuj siebie i swuj wzrost
pozdrawiam



------------------------------
to bardzo ciekawe co powiedziałes :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
macias 62 nie udzielaj sie lamo :)

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5214
na starosc zmalejesz

"Nie ma ze boli!!!"

"Nie ma ze boli!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do wzrostu ... ja mam 18 lat i tylko 161 cm wzrostu, juz straciłem nadzije ze cos urosne :( jest jakis sposun zeby stymulowac wzrost ?? jakies cwiczenia rozciagające ?? cokolwiem zeby jeszcze urosnąc choc kilka centymetrów., Z góry dziękuje za podpowiedzi !!

------------------------------------------------------------
Pozdrawiam !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
w dziale medycyna jest cos o wzroscie... jakeis przysiady i podciagania na drazku podobno stymuluja wzrost a poza tym rozmawiałem z moim lekazem (pediatra) i powiedział zeby jesc jak najwiecej białka a głownie kazał mi spozywac SAMO zółtko jaj (np. omlet z zółtek) a poza tym to polecam pływanie i staraj sie spac na twardym to utrzymuje kregosłup w prawidlowej postawie (sen na wznak) chyba wiecej sposobow nei znam TH(c)X i POZDRO

0m3n? a kto to taki?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

paski do sztangi

Następny temat

karnityna

WHEY premium