SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Rękawice do MMA Bad Breed, Paffen Sport, Lonsdale NOWE

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Witam wszystkich
Dzisiaj mam do sprzedania 4 pary rękawic, 3 pary to rękawice "bez palców" przeznaczone do sportów chwytanych a 1 para to zwykłe pełne rękawice do boksu,treningów na worku etc. Wszystkie 4 pary są nowe. Wszelkie marki typu Dragon absolutnie chowają się jakościowo przy tych rękawicach. Podane ceny do małych negocjacji, moje gg 23982289, możecie też pisać tu lub na pw.

1. Rękawice Bad Breed - rozmiar L, w nadgarstku posiadają elastyczny ściągacz oraz niezbyt długi rzep, dzięki temu REWELACYJNIE trzymają się na ręce, są to oficjalnie używane w Angielskiej organizacji UCMMA ( dawniej Cage Rage ) identyczne jak tutaj http://allegro.pl/rekawice-mma-grappling-bad-breed-nowosc-i2480468175.html sprzedam za 90zł




2.Rękawice Paffen Sport, rozmiar M/L, identyczne jak te http://www.paffen-sport.com/mma-handschuhe/161-contact-kl-freefight-handschuh.html sprzedam za 80zł



3. Rękawice Lonsdale MMA, rozmiar S/M, sprzedam za 90zł (w sklepie ok. 130zł), gratis firmowy worek do przechowywania rękawic.




4. Rękawice Lonsdale, rozmiar L, razem z oryginalnym pokrowcem, sprzedam za 40zł,



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5307
Interesuje mnie ostatnia para za 40zl.Ale jak zmierzyć czy sie zmieszcza na moje łapska? ;d

Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
A jakiej wielkości masz dłonie? możesz napisać szerokość w kostkach, bo to chyba jest najbardziej miarodajne. Ja normalnie używam rękawic 12oz, bo 10 wydawały mi się za małe i moje ręce bez problemu się mieszczą w tych rękawicach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5307
w nadgarstach 20 a od fakera do nadgarstka 23

Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
specjalnie sprawdziłem i ja mam odp 18 i 21,5 i w tych rękawicach mam zapas także Twoje łapska też się zmieszczą zapewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5307
Jezeli mógłbys je odrobine przetrzymac wziałbym je za 35zl+kw?;]
Sprawdz obwód dloni bez kciuka (nad kciukiem).

Zmieniony przez - XenoreQ w dniu 2012-08-08 21:27:17

Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
nad kciukiem? czyli obwód w nadgarstku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5307
Nad kciukiem(troche pod kostkami ) w nadgarstku 20 :]

Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5307
24 ma rekawica? bo ja mam 25;/

Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
moja ręka ma 24, rękawica ma dużo więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Używany atlas Proteus WLKP Poznań Baranowo 550zł do negocjacji!

Następny temat

K KOLUMNY ESTRADOWE ITD !!!!!

WHEY premium