SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] AquaOmega High EPA - 120 kaps,

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 860
Zakupiłem sobie w UK na eBayu Omega-3 po 25funtow, który dobrze wychodzi cena-jakosc. Wcześniej używałem Omega3 Ultimate NordicNaturals. Z racji że drogo wysyłka wychodziła, wziąłem 10 sztuk z myślą że część sprzedam, żeby dostawa się zwróciła, a jak nie,to rozdam na prezent dla rodziny. (W dobie koronawirusa dobra dawka EPA i DHA każdemu się przyda.)
Suplement jest Kanadyjski produkowany w USA, certyfikowany IFOS w formie trójglicerydów naturalnych, nie jak większość tańszych omega w formie estrów.
W opakowaniu 95g EPA/DHA, czego większość to EPA.
Przykładowo teraz mam wspomniany NordicNaturals Ultimate 227ml to wychodziło 118EPA/DHA za 240zl
Inny przykład: za Olimp OMEGASport trzeba zapłacić 50zl za 66g EPA/DHA oleju niewiadomego pochodzenia, bo Olimp nie udziela takiej informacji

Sprzedam za 130zl + wysyłka
Data ważności: Czerwiec 2021







Zmieniony przez - uzi89 w dniu 2020-05-23 11:07:21

Zmieniony przez - uzi89 w dniu 2020-05-23 11:08:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Obciążenie

Następny temat

Kupię 6x5kg o grubości 2cm

WHEY premium