SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Ławeczka MARBO + modlitewnik + gryfy + obciążenia ! Idealna do domu! OKAZJA

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2396
Mam do sprzedania ławeczkę MH-L013 firmy MARBO Sport + Obciążenia + Gryfy. Do ławeczki jest możliwość doczepienia modlitewnika dołączonego do zestawu lub innych urządzeń (do prostowania nóg, wyciąg górny itp.), które można zakupić np. na stronie producenta. Ławeczka jest 9-stopniowo regulowana. Modlitewnik z 3-stopniową regulacją wysokości nada się idealnie dla każdego. Ławeczka była używana przez 3miesiące, potem zacząłem chodzić na siłownie i teraz leży w domu i się kurzy a ktoś może zrobić z niej użytek. Bardzo dobrze sprawdzi się dla początkujących adeptów siłowni jak i tych bardziej zaawansowanych. Na ławeczce widoczne normalne ślady użytkowania, pokrycie ławki nie jest nigdzie uszkodzone ani przetarte, wygląda jak nowe.

Obciążenia wchodzące w skład zestawu:
- 4x 5kg (żeliwne)
- 8x 2,5kg (żeliwne)
- 4x 0,9kg (żeliwne gumowane)
- 4x 0,7kg (żeliwne gumowane)
Suma: 46,4kg (obciążenia gumowane mają inne wartości napisane na talerzach, lecz podałem ich wagę taką jaka na prawdę jest)

Gryfy skęrcane.

! ! ! GRATIS ! ! !
Drążęk rozporowy

ZDJĘCIA:






W razie jakichkolwiek pytań lub dokładniejszych zdjęć proszę o kontakt mailowy lub PRIV
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1514
jaka cena?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2396
Cena 420zł do negocjacji. Odbiór osobisty w Lublinie lub wysyłka (należy doliczyć 60zł) po przedpłacie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] [K] obciążenia olimpijskie z okolic Katowic

Następny temat

[S] Tommy Hilfiger - Shorty - spodenki kąpielowe

Wiecej