SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[NOWOŚĆ] NOWA KOLEKCJA UBRAŃ JUŻ DOSTĘPNA!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952


ZAPRASZAMY DO SKLEPU, CAŁY ASORTYMENT JEST JUŻ DOSTĘPNY:
http://trec.com.pl/esklep/ubrania-c-41_42_58.html

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2013-01-22 13:43:27

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Mam ten nowy t-shirt z nowej kolekcji fiolet z niebieskim napisem od tyłu (na fotce ma ją też michok) powiem że, koszulka super-fajnie leży, materiał lekko rozciągający się, bardzo mi się podoba i kolorystyka fajna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 389
Katalog z ciuchami do pobrania - goo.gl/9KUhp




Zmieniony przez - TREC NUTRITION w dniu 2013-01-22 19:48:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Kilka ciuchów przypadło mi do gustu!Trzeba będzie zrobić zamówienie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Powiem ze spodnie sa mega w szczegolosci PANTS009. Kobieca bluza z rozowym tez jest mega fajna.
Meskie bluzy - ok,. Ogolnie z bluzami jest wiekszy problem bo trzeba przymierzyc, zobaczyc jak lezy. Spodnie mniejszy problem. niestety, nie ma ceny, chociaz pewnie rozbraja.. W dzisiejszych czasach kupic spodnie ponizej stowki trudne. Szczegolnie dobrze wykonane.

Ciekawe, czy beda jakies wtopy z jakoscia ciuchow, bo to w koncu poczatki treca.

btw, dobrze ze cena nie jak olimpa
chociaz oni maja dzinsy, a to tez byloby u was drozsze :P

Zmieniony przez - Gawus w dniu 2013-01-22 23:30:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Mam bluzę Treca z ostatniej kolekcji , czarną z kapturem z dużym "T" na froncie, noszę ją już od 8 miesięcy i jest super!
Nic się z nią nie dzieje, materiał jest bardzo miły w dotyku i fajnie mi się ja nosi, zresztą to moja ulubiona bluza.
Na tej podstawie myślę,że nowa kolekcja jest równie dobra.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2013-01-22 23:37:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja mam te stare dresy i te nowe bardzo fajne, tylko na początku z 2-3 razy trzeba wyprać, żeby nie było paprochów na skarpetkach - takto nie do zajechania są i ciepłe, wygodne fajnie na siłkę, do pobiegania czy gdzieś do wyjścia na luźno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Ciuchy moze i sa fajne, ale kontakt z wasza firma to kompromitacja Wymiary bluz nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia, takze nawet nie ma co sugerowac sie tabelami rozmiarow. Swoja bluze odeslalem w celach reklamacji i wymiany na wieksza ponad tydzien temu i jeszcze nic nie dostalem, pomijajac brak jakiegokolwiek odzewu ze strony Treca i to ze w miedzy czasie ja dzownilem 2 razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 389
Dee-Jay- jest mi bardzo przykro to słyszeć. Przyznaje że mógł być też błąd w rozmiarze jeśli chodzi o ten dres czarno - czerwony. Wymiar jeszczeż raz sprawdzimy a ja jutro dowiem się co jest z twoją bluzą i dam ci znać na prv. Żeby zatrzeć niedobre wrażenie proponuje ci cenę hurtową na dwa dowolne ciuchy z naszej nowej kolekcji i wysyłkę gratis.

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2013-01-24 13:21:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Dee-Jay nie wiem jak to u ciebie, ale jak ja zamawiałem koszulke a nie mieli rozmiarówki to sami zadzwonili z info, że jutro będzie romiar i będzie koszulka wtedy i wtedy, i też tak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Tak cos mi sie wydawalo jak wpisywalem dane do wysylki, ze nie odsylam wam tylko gdzie indziej. Dzis ktos do mnie zadzwonil z tego samego numeru co wczesniej i z tego na ktory ja dzownilem i powiedzial ze dzisiaj da znac co z wysylka. Nie robilbym nawet problemu ze to tak dlugo trwa, ale moj poprzedni Trecowski dres z rybaczkami po 6 latach podziekowal mi za wspolprace i nie mam drugiego Bardzo chetnie skorzystam z propozycji i kupie sobie jakies spodnie i bluze albo koszulke takze czekam na finromacje

maverick77: do mnie tez dzownili ze wysylka opozni sie o jeden dzien bo nie ma spodni w rozmiarze L, tylko tu nie chodzi o to ze bluza przyszla inna, tylko o to ze rozmiary sie nie zgadzaja. ja swiadomie wybralem mniejsza, sugerujac sie centymetrami z tabeli a za opozniona wysylke dostalem nawet recznik, dlatego w reklamacji zaznaczylem ze od lat systematycznie kupuje zarowno ciuchy jak i suple treca i nigdy nie mialem zastrzezen dlatego mam nadzieje ze bedzie bezproblemowo.


Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2013-01-24 01:25:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[NOWOŚĆ] L-CARNITINE 3000 W AMPUŁKACH

Następny temat

[Trec Boxing News] Szpilka rozpoczął ostatni tydzień sparingów

WHEY premium