SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[M]Anchy/DT inny niż zwykle :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
Witam w nowym dzienniku

W starym zrobił się już bałagan i zdecydowanie brakowało regularności
Tym razem nie będzie formy na lato ale będzie coś innego na jesień - nowe życie Nie jestem w temacie odosobniona ( Viki ) co bardzo mnie cieszy Będzie nam raźniej. Rady, kopniaki (lekkie ) itp. mile widziane tym bardziej,że dla mnie to absolutna nowość i hmmm zagadka, a wiem,że wiele z Was jest już z tematem obeznana

Cel:
1. Zdrowe,racjonalne odżywianie przez cały czas ciąży
2. Utrzymanie przynajmniej umiarkowanej aktywności przez jak najdłuższy czas
3. Utrzymanie pozytywnego nastawienia w czym mam nadzieję Wy mi troszkę pomożecie

Tydzień 16

Dieta:
-jogurt,ananas
-chleb razowy,makrela wędzona
-gruszka,migdały
-leczo z boczkiem

Aktywność:
-sprzątanie

Od początku samopoczucie mam bardzo dobre, zero mdłości, specjalnego zmęczenia itp. Chyba mogę się nazywać szczęściarą,bo jak patrzę na wypiski Viki to widzę jak mogło być ciężko Na razie mogę normalnie pracować i funkcjonować, nie mam żadnych dokuczliwych symptomów. No może poza huśtawką nastrojów ale to bardziej uciążliwe dla otoczenia

No to wio!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 195 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23550
Anchy
I tak oto powoli wkraczam w trzeci trymestr...


proszę o update fotek brzucha - jesteśmy podobne gabarytowo, to jak na Ciebie patrzę to umiem sobie siebie wyobrazić z taką kulką z przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Pierwsza!
Wyczuwam dużo pozytywnej energii i życzę Ci z całego serca żeby to się utrzymało a jak nie to będę wpadać z kopniakiem dużo zdrowka życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12964 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607725
Anchy

Nie dość że nie masz żadnych atrakcji to jeszcze ryby możesz jeść Szczęściara
Ale z drugiej strony to ciekawe jak skrajnie może organizm reagować w tej samej sytuacji.

Zdrówka i pozytywnej energii życze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O raju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Anchy, gratulacje!

fajnie, że będziesz prowadzić dziennik w tymże stanie!

Zdrówka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Gratulacje i kciuki za spokojne miesiące:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
Tak to się układa ciekawie
Obli macie z Martą magiczne moce w kwestii zapładniania


Tydzień 16 ( 15 tyg + 5 dni )

Dieta:
-banan,wasa,ser wędzony,ogórek
-j.w
-gruszka,migdały
-leczo

Mam teraz trzy mega intensywne (fizycznie i psychicznie) dni w pracy. Jestem na nogach i w ruchu 12 godzin. Ciężko jest ale pocieszam się,że od czwartku do poniedziałku laba Cieszę się,że mogę normalnie funkcjonować,bo nie wyobrażam sobie np wymiotować w pracy... Brzucha na razie nie ma, więc nic mi nie przeszkadza czasem przy bardziej gwałtownym ruchu czuję nagły ból w podbrzuszu ale to ponoć normalne.
Najbardziej obawiam się jak przetrwam lato w rozmiarze xxl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12964 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607725
anchy
Tak to się układa ciekawie
Obli macie z Martą magiczne moce w kwestii zapładniania


O tak
Człowiek się nasłuchał jak to w tym wieku cieżko, jak długo trzeba się strać i nastawiliśmy się przynajmniej na kilka miesięcy... udało się za pierwszym razem

Uważaj na siebie w pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
Viki

O tak
Człowiek się nasłuchał jak to w tym wieku cieżko, jak długo trzeba się strać i nastawiliśmy się przynajmniej na kilka miesięcy... udało się za pierwszym razem




Dokładnie Viki mam to samo. Nasłuchałam się, a tu pach i wielki szok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
lekko spóźniona, ale jestem, śledzę
oby pozytywne samopoczucie towarzyszyło Ci przez całą ciążę

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna masa? prosze o pomoc

Następny temat

Suplementacja, odżywki

WHEY premium