SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]DT misworld//fitnessowy rock&roll s.17

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Martucca z działu Ladies droga do formy i edukacja.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Witam w moim nowym dzienniku

Na wstępie przytoczę słowa Arnolda, bo dostrzegam w nich głębie:
"For me life is continuously being hungry"
Lubię być głodna , więc:

Założenia:

*dieta*
100B/50T/200W i 150W
Warzywa nieliczone.

*trening*
Ten co zawsze Wytatuuję sobie chyba na pośladzie: "robię cykl chudej", bo bez miesiąca na obóz, zaraz stuknie mi rok z tym planem. Bardzo go zresztą lubię i cenię
Nie będę już wklejać całego. Zmienia się co dwa tygodnie i Marta zadbała by wzrastający stopień trudności był odpowiednio odczuwalny.
Zaczynam od samego początku, od tego zestawu na 4x/tydzień, z tym, że zwiększę ilość serii do czterech.
Brzuch w tych zestawach gdzie to możliwe, odłączam od treningu i dodaję do dnia samego cardio. Bezwzględnie będę go ćwiczyć 2x/tydzień. Może pokocham to robić
Aero, to mój przyjaciel, hej ho Marsze będą po każdym trenie, w dzień nóg pewnie kiepskie, ale będą. W dni wolne od treningu na pewno wpadnie jakieś bieganie. W każdym razie ma być agresywnie, a jak przestaną mi się nogi podobać, to zrywam przyjaźń

*pomiary*
Będą najregularniej jak się da. Pierwsze jak tylko minie @

*foty*
Póki co lepszych (w świetle dziennym) się nie dało zrobić. Tylko dwie na dowód, że żyję

Zapomniałam dodać, że są w trakcie @. W międzyczasie na 100% będą wpadać jakieś ogryzki

Cele:
Te już znane, czyli szeroko pojęta rzeźba. Marta narysowała mi nowy kształt, więc pozostaje to udoskonalać. Swoją dużą uwagę zamierzam przykładać do brzucha, bo krata nie jest niemożliwa. Ba! Ona będzie , tylko pierw się troszkę napocę

+ dodatkowo, takie tam coś, co mi gdzieś tam, jakoś tam

Marzy mi się profesjonalna, sportowa sesja fotograficzna taka u szczytu. Wiem nawet jak chciałabym by wyglądała i idealnie byłoby gdybym do tego umiała np. udźwignąć się na jednej ręce i stopami dotknąć głowy oraz zrobić inne wygibasy. Tak więc cel do zrealizowania na lata i nie wykluczam opcji osobistego kalendarza na 2017 z wyjątkowym oznaczeniem miesiąca kiedy skończę 30 lat

No dobra. Dłutka w dłonie. Zaczynamy!

...

i wygodne buty, bo to potrwa

Zmieniony przez - misworld w dniu 2014-01-04 19:01:33

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
Mis nie pitol krata do lata ma być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Katlak, któregoś na pewno
__________________________________________________________
dzień 1

TRENING:
Ramiona
4x15

1. Wyciskanie hantelek stojąc
4/4/4/3
2. Unoszenie rąk przodem (ponad głowę)
1/1/1x10+5/0,5
3. Unoszenie ramion bokiem stojąc
1/0,5/0,5/0,5
4. Odwrotne rozpętki
1/0,5/0,5/cc

+ marsz ok. 30min

*rozpiętki- na piłce; ćwiczenie zaczyna się wysuwać na podium tych najprzyjemniejszych
*ogólnie- cztery ćwiczenia, bo tutaj pierwotnie był brzuch, ale jak pisałam, będzie miał swój czas później.
Ten ból jest niesamowity i nie obiecuję, że nie wpadły oszukane powtórzenia.


dzień 2

TRENING:
Klatka + triceps
4x15

1. Pompki szeroko
9/3/1/0
2. Wyciskanie hantelek na skosie
4/4/3/2,5
3. Rozpiętki poziomo
2/2/2/1,5
4. Wyciskanie sztangi wąsko
9/8/8/7
5. Prostowanie ramienia
1/1/1/0,5
6. Prostowanie z gumą

+ marsz ok. 30min

Cztery serie, tak?
*pompki- każde z ostatnich powtórzeń kończyło się próbą kolejnego, ale zawieszało mnie w powietrzu; na ten moment średnio widzę możliwość uniesienia się na jednej ręce
*wycisk- II seria bez czucia
*tric- z I serii zwalił mnie z nóg
*marsz- agresji to w nim nie było
*ogólnie- od drugiej serii miałam problem z otworzeniem oczu; w IV jak doszło do trica, miałam przerywać, bo leżałam na ławeczce zupełnie bezsilnie. Wyszło na odczepnego, ale ogólnie bardzo konkretnie. Porządnie mnie wyprztykało z energii

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
A ankieta gdzie?



Chyba jakiś kurs pierwszej pomocy by się przydał żebym legalnie mogła z respiratorem tutaj czuwać

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Arphiel, bardzo doceniam Twoje zainteresowanie, ale bądź tak uprzejma i wyjaśnij proszę o jaką ankietę chodzi, bo nie mam pojęcia o czym mówisz Jakieś badania marketingowe robisz? Jeśli tak, to chętnie pomogę



Czuwaj Sanitariuszko
____________________________________________________________
dzień 3

TRENING:
Nogi
4x15

1. Uginanie z piłką
2. Prostowanie z gumą
3. Przysiad plie

7/7/5/5x6+CCx9
4. Wznosy bioder
15/5+4/3+1/2
5. Wspięcia na palce siedząc
6. Wspięcia na palce stojąc


+ marsz ok. 30min

Zaczynałam głodna, skończyłam wręcz przeciwnie
*wznosy- no niech je szlag
*marsz- pierwsze minuty to była śmieszna walka o to by oczy całkowicie mi się nie zamknęły, mrugałam 25x/sekundę ; wyszło wolno, bez spinania, z finiszem o krótszych krokach
*ogólnie- byłam w niebie, myślałam o chlebie
Mam wrażenie, że ten wstępny zestaw, z tymi czterema seriami na długo pozostanie w mej pamięci. Zmęczona jestem

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Udało mi się zrobić nowe fotki. Jakie są takie są, ale lepiej widać ile i jaka praca przede mną

Uprzejmie proszę o zastąpienie nimi tych z pierwszego postu i usunięcie tego całego tekstu dotyczącego zdjęć


Brzuch i triceps czas start Reszta wyjdzie w praniu

Zmieniony przez - misworld w dniu 2014-01-06 11:02:57

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
Mam ochotę złapać Cie za posladek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Miśka chcesz pobić rekord Guinnessa w ilości nowych dzienników

Let's go

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Gruszka, To ten trenio wczorajszy
Mikosia, właśnie ten będzie aż do końca. Zamierzam tutaj skończyć ze sobą Może Tobie też by się przydał nowy, na nowy start
______________________________________________________________
dzień 4

TRENING:
bieg ok. 30min
+
brzuch:
2x10

*unoszenie nóg leżąc
*serratusy
*skręty

Bieg ciężko. Tak mnie zmęczył, że miałam problem z otworzeniem kluczami drzwi. Po schodach wchodziłam na kolanach prawie
Brzucha miały być trzy serie, ale czułam się uśmiercona
Zamierzam tak go wzmocnić by móc unieść wyprostowane nogi wisząc na drążku nieruchomo. Zrobić ten ruch świadomie, na chwilę obecną, jest dla mnie niewykonalne i trzeba to zmienić



I believe I can fly. I believe I can touch the sky




Zmieniony przez - misworld w dniu 2014-01-06 17:17:44

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem

Wiesz doskonale, co robić, więc SZURAJ
W dalszej perspektywie osobiście sugerowałabym jakiś cyklik na zad - ale metodami nieupublicznianymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
... na szuwarach zdzieraj pięty

Marta,
Oczywiście zrobimy jak zarządzisz
___________________________________________________________
dzień 5

TRENING:
marsz
Załatwianie spraw na mieście i wypięcie się na wszelkie środki transportu

dzień 6

TRENING:
bieg ok. 30min
+
brzuch:
3x10

*turlanie piłki
*przekładanie piłki
*taniec brzucha

Tylko troszkę lepiej otwierało mi się drzwi kluczem niż ostatnio, tj. wciąż ciężko, aczkolwiek pierwsze 10 minut naprawdę relaksująco

***
Po trzech dniach aero, coś konkretniejszego

dzień 7

TRENING:
Plecy + biceps
4x15

1. Ściąganie szeroko
2. Wiosłowanie hantlą

9/9x10+5/8x11+4/7
3. Przyciąganie gumy do brzucha
4. Ściąganie gumy podchwytem
5. Uginanie z hantlami

4/3x10+5/2/2
6. Uginanie z hantelką na piłce
2/2/2/2
7. Uginanie z gumą

+ marsz ok. 30min

Wesoły fristajl
*ściąganie- II od połowy ze słabszą gumą; strasznie się nakombinowałam z tym ćwiczeniem, żeby w ogóle coś się udało
*marsz- zad zaczyna kumać, że codziennie będzie dostawał po pośladach; ledwo siedzę
*ogólnie- już po II zataczałam koła, więc IV tak troszkę machająco. Przypuszczam, że ewentualna szósta seria, to byłoby oddzielenie duszy od ciała

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zrzucić 3 cm z brzucha

Następny temat

dobór ćwiczeń

WHEY premium