SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No i dobra. Trening w superseriach na takie lżejsze okresy jest dobrym rozwiązaniem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
w przypadku łap idealnie mi takie metody pasują, trochę gorzej będzie przy innych partiach ale tam coś innego wykombinuję ;)
Wleciał niedawno ostatni posiłek, porcja 4 kapsów REM+ , do tego coś przeciwalergicznego -zalecane przy pijawkach i lecę spać.
Trzeba się dobrze zregenerować i mam nadzieję, że się nie wykrwawię do rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Plecy z klatka tez fajnie w super seriach wchodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Tak kiedyś jakiś czas trenowalem w ten sposób, ale przy takim połączeniu praktycznie na 2 dni zostałyby mi barki i nogi ,a póki co nóg jeszcze mocno trenować nie mogę.
Więc zostawię klatkę i plecy na osobnych sesjach treningowych. Pokombinuje troche z intensywnością, nie chcę też nagle bardzo obcinać mocniejszych serii bo za szybko polecę w dół ;)
TO ma być kontrolowana redukcja z jak największą ochroną masy mięśniowej oraz stopniowym paleniem fatu, na ostrzejszą wycinkę przyjdzie czas za kilka miesięcy

DZIEŃ 115

Sobotę zaczynam od mikstury złożonej z:


Ręka mocno swędziała całą noc i od rana też , stąd m.in to wapno. Póki nie zdejmę pierwszych opatrunków tak niestety jest; a z tym muszę się wstrzymać pewnie do wieczora jak minie około 24h od przyłożenia pijawek. Ranki mimo iż niewielkie potrafią krwawić ponad dobę, ponieważ stworzenia te wpuszczają tam różne substancje m.in takie które trochę utrudniają krzepnięcie krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
zostaw te prochy, to zło..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
ja pod zawody leciałem takim polaczeniem :

klata+plecy
barki
+łapy
wolne
klata+plecy
barki+łapy
nogi
wolne

i zayebisie się cwiczyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Marian w Twoim przypadku pewnie jakbyś leciał i 7 razy w tygodniu by się zaj**iście ćwiczyło
faktycznie połączenie barki + łapy jest niesamowite, pompa okrutna
Jednak 5 razy w tygodniu to za dużo , czasowo nie będę miał szans się wyrobić jak za chwilę zaczną mi się wyjazdowe weekendy - często niestety nawet 3 dniowe. Trzeba będzie się mocno starać aby treningi mi gdzieś nie 'uciekały'
ale jak już na pewno zdążyliście się zorientować u mnie zawsze jest pod górkę , więc takie detale jak wyjazdy służbowe nie powinny być żadnym problemem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
nie tylko u ciebie pod gorke

pod koniec to i u mnie było bardzo cieżko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
u mnie pod ciągle coś jest pod górkę, szczególnie z kontuzjami ale może kiedyś limit się skończy ;)

Póki co nie ma zamierzam leżeć do góry brzuchem, niedługo jadę na zakupy trzeba trochę wrzucić do lodówki opcji na posiłki B+T , a tymczasem - smacznego!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Omleta na demoty sobie wrzuciłeś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium