SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263047
Pewnie Banan ma dłonie i palce jak Denis Cyplenkov

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
nie no , raczej normalne - no moze troche ponad norme dlonie ale palce chudziutkie jak całą sylwetkę
po prostu nie nadaje sie do takich rzeczy , zawsze nie lubiłem w szkole tego co zwiazane z tworzeniem czegos , nawet głupie wycinanie mnie zawsze doprowadza do szału hahaha

ale czego nie robi się pod święta kilka jeszcze takich mikołajków stworzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Obiecałem , że taki test przeprowadzę więc proszę




Ogólnie oceniam pod kątem rozpuszczalności , smaku , ilości piany - ten produkt na maxa
Dla mnie tylko minus istotny, że to mix bcaa z glutaminą ;) a nie np. 80-90% bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajne, jakby jeszcze był jakiś voice over to idealny test %)

Chociaż z drugiej strony, ostatnio na FB zostaliśmy pouczeni ze testy to sie robi w labolatorium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
no tak tamten typ był niesamowity
miałem coś pogadać zamiast opisywać, ale jest jedna istotna sprawa - nie znoszę siebie słuchać na jakichkolwiek nagraniach, mam jakiś dziwny, zniekształcony głos i jak siebie słyszę to mnie krew zalewa

Lubię gadać o suplach, w końcu 10 lat pracy w sklepie (największym w łodzi) to mega doświadczenie, brakuje mi trochę tych rozmów , bo teraz to siedzę cały dzień w domu przy komputerze - a pisać to nie to samo, co wymiana zdań , ale z każdej pozostałej strony wolę obecną formę pracy niż poprzednią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263047
fajny teścik

okejka

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Też to mam, jak siebie słyszę to jak przez plastikową tubę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
ja znowu brzmię jak jakiś...Anubis :/ nie da sie tego słuchać %)


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-12-18 23:11:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
No jego nie da się słuchać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banan
no tak tamten typ był niesamowity
miałem coś pogadać zamiast opisywać, ale jest jedna istotna sprawa - nie znoszę siebie słuchać na jakichkolwiek nagraniach, mam jakiś dziwny, zniekształcony głos i jak siebie słyszę to mnie krew zalewa

Lubię gadać o suplach, w końcu 10 lat pracy w sklepie (największym w łodzi) to mega doświadczenie, brakuje mi trochę tych rozmów , bo teraz to siedzę cały dzień w domu przy komputerze - a pisać to nie to samo, co wymiana zdań , ale z każdej pozostałej strony wolę obecną formę pracy niż poprzednią


czym się zajmujesz zawodowo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium