SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
J używam Rehbandów i na kolana i na łokcie - są świetne. Niestety zamawiane wysyłkowo - bez możliwości zmierzenia. Na szczęście moje są takie jak trzeba jeśli idzie o dopasowanie. No i mam najgrubsze - rewelacyjnie trzymają ciepło.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
no przyglądałem się im kiedyś, to już właśnie takie bardziej pro zabawki, coś koło 200 zł sztuka chyba jak pamiętam, nie ma co oszczędzać na zdrowiu wiadomo, ale też przy moim amatorskim dźwiganiu to pewnie przerost formy nad treścią trochę ;)

ale w głowie mam plan naprawczy kolan, bo chodzi mi po głowie wrócić do grania w siatkówkę - chociaż plażową w lato, żeby nie skończyć już tylko do końca życia na siłowni

żeby wrócić do skakania to na pewno moje kolana potrzebują solidnej pomocy, to niestety kolano skoczka jest głownie powodem bólu

może tylko na planach się skończy, przemysle to mocno w luźniejszym okresie
na ten moment ciśniemy dalej i rozważę te rehbandy; moze kiedys znajde kogos kto takie ma i uda się je chociaż wypróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
SBD to koło 200 zł za sztukę a Rehbandy to koło 100 zł. Masz jeszcze jako opcję polskie monstery - też chyba coś koło 100 zł.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Wczoraj bardzo późno trening Pleców - z powodu godziny nie zdążyłem zrobić znowu cardio



8 tyg planu z priorytetem na plecy za mną, po wczorajszym już jestem pewny, że to koniec.
Problemy z ciągnącym bólem w prawym bicepsie, gdzieś przy przyczepach wczoraj dał mi się mocno we znaki głównie przy ściąganiach drążka i to ćwiczenie na pewno w najbliższym czasie wywalam z repertuaru. Staram się oczywiście pamiętać o pracy pleców/łopatek i nie ciągnąć samymi ramionami, ale progresując z obciążeniem praktycznie co trening nie da się wyizolować tutaj stricte pracy grzbietu tylko, lekko już na tym ciężarze dla mnie nie jest ;)
Wczoraj miałem odpuścić ale zrobiłem neutralnym do końca, odpuściłem ostatnie ćwiczenie i ściąganie szerszym podchwytem bo już dość mocno bolało na zaniżonym ciężarze.

Przy wiosłach tego problemu nie było. Ogólnie jestem zadowolony z tego okresu. Plecy na pewno poprawione, jeżeli chodzi o grubość, ale dalej trzeba będzie nad nimi pracować, może kiedyś powrócę do martwego i zrobimy znowu jakiś priorytet. Na ten moment wróci trening pleców raz w tygodniu.

SIłowo, wiosłowanie sztangą wczoraj 8x60/80/100/ 8x120kg + Regresy 9x105, 12x85
8 tyg temu 8x40/55/70/85/ 8x95 + Regresy max x85, max x75

Problemem stał się puszczających po 6 powt chwyt, ostatnio podobnie na 115kg, chciałęm wczoraj użyć pasków, ale się okazało że jeden zgubiłem więc nie próbowałem z 1 szt tylko magnezją i było lepiej ale i tak po 6 powt musiałem odłożyć sztangę, jeszcze nią z ziemi podciągnąć i dobić 2 powt. Ta seria mnie trochę sponiewierała regresy już lżej

W pozostałych ćw podobnie, co tydzień lekko dorzucane. Wiosłowanie półsztangą wczoraj konczone na 10x85kg (nie wliczam gryfu, bo nie wiem jak to niby liczyć raczej nie jako 20kg ) tutaj na pewno jest zapas.

Ogólnie wyniki siłowe mnie zupełnie nie jarają, bo lepsze miałem w wieku około 20 lat jak trenowałem systemami wodyna ale wiem, ze trzeba dorzucać chociaż po trochu, żeby budować masę mięśniową więc uważam, że tutaj było jak trzeba. Podobnie w drugim treningu pleców (lżejszy wariant) gdzie także przez 8 tyg, gdzie mogłem to dorzuciłem kg lub powtórzeń.

Teraz przede mną 2 lżejsze treningi, prawdopodobnie odpuszczę już plecy + biceps, dając trochę odpocząć. Zrobię dziś klatkę, jutro barki + triceps, a następnie 3 dni off -> wyjazd na zawody ale może też po prostu potrzebuję złapać mały oddech i przedłużę tą przerwę, bo od początku roku praktycznie codziennie trenuję / kręcę cardio, dni totalnie off miałem chyba 6.
Wrócę prawdopodobnie z nowym planem treningowym i chyba jeszcze spróbę pociągnąć trochę tą budowę masy, chociaż tutaj muszę głównie poprawić trzymanie michy. Jeszcze trochę za wcześniej by redukować, może za jakieś 5-6tyg wystartuję


Jedzenie wczoraj dzień HC:

1. Omlet


2.Domowe gołąbki + kasza gryczana


3. Tortilla z kurczakiem

4. Potreningowy (prawie 200g ww)

5. Pierogi z jagodami + polewa białkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ładnie ładnie, taka seria przerywana, wprawdzie z konieczności, potrafi zniszczyć Trzeba było raz jeszcze dobić 2oma razami

Też wczoraj nie zdążyłem cardio i też jeszcze pomasuję z 6tyg, piona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Jeszcze takie zestawienie fot.

Tutaj z 11.2017 i powrotu do regularnego trenowania po dłuższych przerwach w zeszłym roku, po prawej foto z początku lutego 2018. Obydwie fotki u Przemka i po treningu (w tym pleców po prawej)



Poniżej już z dzisiaj z rana, bez treningu. Światło słabe, szarówka za oknem wiec sprawdzałem 2 miejsca, ogólnie pewnie mógłbym poczekać na lepszy moment ale j**ać to progres jakiś tam widać, myslę ze jak troche smalcu kiedyś zgubię to będzie to jeszcze lepiej widoczne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jest jest progres po tych zdjęciach od razu barki rzucają się w oczy różnica w objętości, no i stosunek plecy/talia też zdecydowanie na plus mogłeś się zgłosić do redukcji z Redoxem to redukcja już by szła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
plecy fajnie poszły ale to zarcie robi na mnie wieksze wrazenie chyba przez redu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Wszystko UP, nie tylko plecy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium