SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Banan
Dzisiaj dzień bez aktywności



wyszło inaczej, jednak wybrałem się na siłownię bo i tak musiałem podjechać na zakupy wpadło 35 min cardio i trochę sauny ,gdzie rzadko chodzę i ogólnie wiem,ze po wysiłku to sredni pomysł ale nie ma jak inaczej a poza tym byłem całe 5min

po powrocie z zakupów jeszcze kolejne 'cardio' 40min spacerek z wózkiem

Micha dzisiaj to m.in


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Dzisiaj dla odmiany trochę aerobów na siłowni , ponieważ mocno czuję nogi po ostatnim 'pół bieganiu' po lesie . Postanowiłem ,ze nie bede w terenie wykonywał tego rodzaju aktywności częściej niż 2x w tygodniu, a jeden raz zrobię to na bieżni. Postaram się też dać trochę mocniej nogom odpocząć ,bo w sumie jak teraz tylko jeżdżę na rowerze, próbuję biegać w terenie/na bieżni ,a do tego czasem coś siłowo machnąć na uda to się okazuje,ze prawie codziennie te nogi trochę dostają w kość i tym samym krótka droga do ich przemęczenia. Już wystarczy mi sam fakt, że nogi najbardziej poleciały w tych ostatnich tygodniach z tego co widzę w lustrze, mimo iż one jeszcze co jakiś czas są lekko trenowane, to pewnie przez te inne wysiłki leci z nich tak ,ze niedługo to.... 'chicken legs'

Takie życie, góry trenować nie mogę, a nogi które chociaż trochę mogę 'smyrnąć' i tak znikają w oczach, całe życie kłody pod nogi



Dzisiaj 10min chód pod górkę i trochę rozgrzewki nóg, a potem 30min: 6x (2:30 biegu + 2:30 chodu)
Z kondycją coraz lepiej co cieszy


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ja z kolei ostatnio zamiast na bieżni polatałem po asfalcie... czuć brak amortyzacji, ból pachwin, dupy itd.
E tam, za niedługo dasz fote nóg i i tak będą zayebiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
jakbym pobiegał po asfalcie ,to przez parę dni tak by było


niestety do niektorych sportów moje cialo nie jest przystosowane ;) ale aby nie zwariować w domu i wzmacniać trochę kondycję postanowiłem ,ze sprobuje, na szczescie z 200m od domu mam las, wiec biegam głównie po takich ubitych leśnych dróżkach - zobaczymy co z tego wyjdzie ,

Cel jaki sobie postawiłem, jest dla wielu błahy - przebiec ciągiem 30 min, kiedyś się tam chyba udało ale było to tak dawno temu, ze już nie pamiętam ;) Zobacze czy uda sie do tego wrócić, jakoś za około miesiąc przyjdzie czas testu o ile ,do tego czasu wytrzymam %)

Jutro wizyta u fizjo , jestem ciekaw co powie Mi się niestety od 2 dni wydaje,ze znowu mocniej czuje ten nadgarstek :/
Zostalo już tylko 5 dni do 3 tyg od momentu usztywnienia ręki. Chcialbym juz to zdjac na stałe, bo mnie irytuje od kilku dni mocno ten stabilizator ,jak się zrobiło cieplej , no i po jakimś cardio też nie jest za fajnie ,bo poci się tam ręka itp

Poczatkowo nawet nie mysle o powrocie na siłkę ale moze zacznę od delikatnych cwiczen nadgarstka ,rozciagania, a z czasem troche bardziej dynamiczne ruchy jak np. odbijanie piłki (siatka) i powoli ręka sie rozrusza

Za pare dni powinienem miec tez bpc157 wiec od razu zaczynam suplementacje ;) Jestem mega ciekaw co to przyniesie, na nic specjalnego się nie nastawiam, wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować, bo już i tak poszło na to wszystko (lekarze, leki, fizjoterapia, stabilizator, etc) sporo kasy, nerwów itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
co do fotki nóg zrobiłem ! ale ciezko mi wrzucic bo góra jakbym nie trenował ,a z nog leci najszybciej , nie chce sie załamywać i nie mierze obwodów ale widze w lustrze i po spodniach

W koncu to juz blisko 1,5 miesiaca bez treningu siłowego (jakoś od połowy kwietnia kiedy jeszzce cos tam próbowałem walczyć, ale już wtedy były to ostatnie podrygi , które trwały kilka tygodni,nie pamietam kiedy był ostatni normalny trening)

Na pewno muskli nie utrzymuje w obecnym stanie leci w dół waga , mimo iż nie jem specjalnie mało

Cciekawe jak sie zakonczy ten caly okres dochodzenia do siebie, ile bede wazyl ....70kg?

Ja juz tak mam , jak nie trenuje to chocbym jadł codziennie sporo to i tak zawsze leciałem w dół, tak było zawsze - ale nie bede na siłę sprawdzał czy po 30-tce sie to nie zmieniło (i czy metabolizm nie spowolnił znacznie) ,bo po prostu chce utrzymac w miare sensownie %bf , aby w koncu jak zaczne treningi fajnie nabijało ,a nie zebym musial robic kilka tygodni redukcji itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185
Co do BPC! To wkleję Ci komentarz znajomego który też to leciał i miał problemy z przepukliną w odcinku szyjnym (był po operacji) i w stawach łokciowych mam nadzieję, że się nie pogniewasz

"ladowalem w plecy odcinek konca szyjnego bo tam mam przepukline w tym miejscu na poczatku brania a w hooy duzy bol mialem ( pisalem ci) to pozniej bilem w inne miejsca ramiona / najszerszy / lokcie )


no i ramiona na plus przestaly bolec a miewaly okresowe bole

lokcie na plus powiedzmy ze w stali od jeden do dziesiec lokcie byly na 5 a po bpc sa na 7 moze 8


wiec ogolnie spoko sprawa ale typowo dziala chyba na tkanke laczna i zuzycie mechaniczne materialy na neurologiczne sprawy ( tak jak bylo to w zamysle) raczej srednio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185
Wybrał łącznie 3 opakowania.
1 opakowanie 2x500mcg dziennie
Kolejne 2 opakowania 2x250mcg dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
dzięki !

no ja zrobiłem mały research zanim się zdecydowałem na zakup, wygląda to optymistycznie , poczytalem opinie na forach pl i zagranicznych, troche badan (zwierzeta) , w koncu nie jest to jakiś mega koszt, a sprobowac nie zaszkodzi

mam w planach zaczac 2x250mcg ,docelowo chodzi o wyleczenie nadgarstka, ale zamowilem troche wiecej niz planowałem (bo zrezygnowalem z drugiego peptydu , który miał leciec w mixie z bpc -> tb-500) wiec nie wykluczam ,ze sprobuje tez kolanka podleczyć jakby miało coś pomóc , bo wiem ,ze jak chce wrócić do grania w siatkę to na pewno szybko odczuje stan zużytych kolan , ostatnio co wracałem to pare gier i koniec , kiedys grałem po 4-5 x w tygodniu w okresie letnim a 2x w pozostale pory roku i zero problemów , potem przerwa / wiecej silowni no i sie zaczely kłopoty na siatce

Ostatnio nie pamietam kiedy gralem ale na pewno prze 3-4 lata moze max z kilka razy. Akurat zaczyna sie okres letni i plażówka ,która mnie kręci bardziej niż hala to by było coś! jednak póki co to daleka droga, więc się specjalnie nie napalam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
a to ostatnio danie , które wpada najczęściej - wlasnie wjechała kolejna porcja - tak się pozmieniało
potrawka z kurczaka

ogólnie danie robione dla Reni , bo karmi piersią i dość delikatnei wprowadzamy różne składniki do jej diety,
tak więc kurczak filet jest tylko posolony delikatnie i gotowany z masą warzyw (pietruszka ,seler, koper i marchew) , do tego lekko zaprawione mlekiem z 1 łyżką mąki

no i muszę powiedzieć, ze nawet mi smakuje , a myslalem ze dla fana wielu przypraw/smazonego itp , bedzie nie do zjedzenia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185
No w siateczkę też bym poskakał zanim przeprowadziłem się do Łodzi to praktycznie co weekend leciała właśnie plażówka w wakacje bo mieliśmy konkretne miejsce nad zalewem sulejowskim.
Co do samego BPC to ponoć im dłużej tym lepiej - u mojego znajomego ta kuracja była dość krótka bo po prostu chciał wziąć na sprawdzenie więc suma sumarum chyba 5-6 tygodni leciał. Miejmy nadzieję, że Ci pomoże sam się przymierzam jakoś niebawem dorzucić na plecy w odcinku lędźwiowym i sprawdzić czy coś pomoże do tego o TB też myślałem bo ponoć mega działa na skórę a że kosztowne nie jest to warto spróbować. Z niecierpliwością będę czekał na relację od Ciebie jak to się potoczy.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium