SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
dobre i to - wiem akurat na tych zawodach nie byłem rok temu, jako jedynych - więc miłą chęcią się przejadę, w końcu większa impreza po tych mniejszych w Żelistrzewie i Bytowie i ma byc sporo znajomych , zarówno na scenia jak i poza nią

na Fibo byłem 2 lata temu i mi starczy, jedyny sensowny dzień to piątek, w weekend tragedia przeciskać się w tym ludzie , łaziliśmy z Emilem kręcąc relację dla SFD i tylko ciśnienie skakało żeby gdziekolwiek się dostać, dobrze ze był Emil to przynajmniej robił przetarcie w tłumie swoją masą, a ja się za nim chowałem

ps. kto na redukcji to melduję - UWAGA UWAGA za chwilę wrzucam szamę z dzisiaj i radzę Wam nie zaglądać do kolejnego posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Zapomniałem dodać do wypiski z treningu, żeby nie było - aeroby odhaczone



Dzisiaj na szczęście dzień HC... ale jak pisałem apetyt taki sobie i to po 3 dniach LC

potreningowy ,dziś gruszka -zamiast banana , rewelka, jeszcze lepiej to weszło bo gruszka soczysta bardziej



po powrocie naleśniki od Reni , jajka+twaróg+sporo dodatków w nadzieniu m.in owoce kiwi, gruszka


i na deser galaretka



zrobiony także przez żonkę chlebek z masą dodatków, na bazie chudego twarogu




Kolejne 2 porcje zupki i łącznie 400g piersi z kurczaka, która w tej postaci wchodzi w dosłownie 3minuty



i stosunkowo niedawno niespodzianka, teściowa dzisiaj ma urodzinki - nie mogłem więc odmówić
zjadłem 3 kawałki, do tego trochę wina %)



Cieszę się chociaż ,ze to wpadło dzisiaj ,a nie np. wczoraj w dzień LC - jest progres względem ostatniej redukcji , kiedy najcześciej takiej niespodzianki wpadały w dni bez treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
od Gruszki to ty się od... ..

No szama wspaniała, tak można jeść.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Zaadoptuj mnie z Renią!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
dobrze że przed chwilą skończyłem jeść.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Bzyku - nie stać nas na Ciebie co tydzień nowe buty , garniaki , etc. pewnie chciałbyś od nowych rodziców na to wszystko

powiem jedno - jak dla mnie ten chleb mega - lekko pikantny , z nutą słodkości . Renia zjadła kawałek i nie była zbytnio zadowolona, a ja podjadłem m.in do 'pomidorowej' - i to był najlepszy posiłek dzisiejszego dnia, a jak widać konkurencja była całkiem ciekawa ;)

Ogólnie mega smacznie, raczej poza bilansem tłuszcz trochę bo pewnie w tych ciastach go tam nie brakowało, ale kcal mysle ze duzo wiecej niz planowane na dzien HC to nie wpadło, idę spać i z nadzieją wyczekuję poranka i tego, zebym mogł w końcu po 1,5tyg przerwy zrobić klatkę z plecami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
Jakiś przepis na chlebek będzie? ;D
Na temat tej pięknej 'pomidorówki' też możesz powiedzieć coś więcej ;D

Pamiętam że pytał ktoś ostatnio o smak double chocolate - doopy nie urywa, takie zwykłe. Dobrałem specjalnie próbkę jak robiłem zakupy, ciekawe jak wypadnie słony karmel ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
chlebek taki jadłem kiedyś też domowej roboty, niestety im więcej ziaren , tym gorzej mój sfatygowany żołądek reaguje i chodzę jak święty mikołaj z daszkiem dla ptaszka.

Aczkolwiek smakowo wymiatał, jeszcze przypieczony ładnie uff..


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-04-05 05:31:38

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
krzyzu9218
Jakiś przepis na chlebek będzie? ;D
Pamiętam że pytał ktoś ostatnio o smak double chocolate - doopy nie urywa, takie zwykłe. Dobrałem specjalnie próbkę jak robiłem zakupy, ciekawe jak wypadnie słony karmel ;)


hah też mi wczoraj z zakupami przyszła próbka tego double chocolate i dzisiaj na potreningowym zjem, tak się cieszyłem ze nowy ciekawy smak a nastrajacie mnie ze bedzie kiepsko, ale jak bedize fajnie to się pozytywnie zaskoczę :D

mmmm naleśniki, wczoraj jeżeli chodzi o wygląd jadłem prawie że identyczne i mało nie zemdlałem ze szczęścia :D dziś i jutro powtórka, bo nie lubię gotować na jeden dzień :D

co do adopcji to dzisiaj jednego dziecka się nie opłaca mieć, weźcie mnie do zestawu z Bzykiem i plus niedługo Wasze maleństwo to od razu mamy kartę dużej rodziny :D


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2017-04-05 07:43:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
krzyzu9218
Jakiś przepis na chlebek będzie? ;D
Na temat tej pięknej 'pomidorówki' też możesz powiedzieć coś więcej ;D
Pamiętam że pytał ktoś ostatnio o smak double chocolate - doopy nie urywa, takie zwykłe. Dobrałem specjalnie próbkę jak robiłem zakupy, ciekawe jak wypadnie słony karmel ;)




Przepis inspirowany tym http://www.kwestiasmaku.com/przepis/chleb-bezglutenowy-z-ziaren z pewnymi modyfikacjami , główna taka ,ze nie Renia nie miała mąki migdałowej tylko kokosową pod ręką

Odnośnie 'pomidorówki' - to już pisałem parę razy, nie ma tu większej filozofii . Najwazniejsze to zrobić dobrze mięsko, wtedy jest miękkie i nie suche - wchodzi błyskawicznie w formie pół płynnej. WIęc fileta pokroić w większe kawałki , przyprawić (u mnie prosto sol+pieprz+papryka), na dość solidnym ogniu rozgrzać trochę tłuszczu i obsmażyć z każdej strony kawałki kuraka, przerzucić do garnka i zalać wodą, passatą, pomidorami z puszki , koncentratem - proporcje jakie tam lubisz, ja daję na oko i nie zawsze wszystko czasami tylko trochę wody i np. 2x passatę z ziołami ; to wszystko poddusić razem z 20-30min na niewielkim ogniu . Do ostatniej wersji dodałem jeszcze sporo suszonej cebuli , która zrobiła fajny lekko słodki posmak , pieprz kajeński znowu podkręcił temperaturkę ogólnie można kombinować na różne sposoby ale najwazniejsze, ze mieso nie jest przesuszone lub mało smaczne jak to czesto bywaa w gotowanym filecie, ja moge jesc spokojnie po kilka porcji dziennie i się nic nie nudzi

Dzisiaj właśnie zamawiałem sobie białeczko - wziąłem sprawdzoną i ulubioną białą czekoladę oraz znowu naturalną wersję , bo pasuje idealnie do omletów , a do tego na próbę wlasnie ten słony karmel (ale z próbek ultra wheya z AN), byłem zdecydowany kupic małą paczkę ale brak na stanie wpc czy wpi nawet, sporo osób chwali ten smak , ocenimy po samplach ;)
Mi podwójna czekolada smakuje, ale fakt nie różni się zbytnio niczym od zwykłej czekolady. Nadal nie jest to taki typowo czekoladowy smak, jak robi choćby Scitec.


DJ_DoDo

mmmm naleśniki, wczoraj jeżeli chodzi o wygląd jadłem prawie że identyczne i mało nie zemdlałem ze szczęścia :D dziś i jutro powtórka, bo nie lubię gotować na jeden dzień :D

co do adopcji to dzisiaj jednego dziecka się nie opłaca mieć, weźcie mnie do zestawu z Bzykiem i plus niedługo Wasze maleństwo to od razu mamy kartę dużej rodziny :D



Zapomniałem napisać, że w naleśnikach było trochę budyniu ale jakiegoś bardziej dietetycznego . Ogólnie naleśniki pycha i jutro może wjadą ponownie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium