SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Mam nadzieję prowadzić dziennik jak najdłużej, nawet jak przydarzy się lżejszy okres - który na pewno za jakiś czas mnie czeka to będzie przerwa w wypiskach. Za to, za jakiś czas będzie to fajna pamiątka.
Mnie tez motywują takie wpisy jak Twój lub, gdy jest gorzej delikatne zj**ki - tego czasem potrzeba

Myślałem, ze dzisiaj bedzie ładna pogoda - jak wczoraj , już dawno nie było u nas dnia na około 30 stopni i sporo słońca, od rana nawet się na to zapowiadało, a teraz szaro ,buro i ponuro + mega deszcz, zaj**iste lato , nie ma co

Trening dzisiaj bardzo wcześniej , tylko po śniadaniu - żeby mieć więcej wolnego w ciągu dnia, w końcu niedziela.

Wypadło na mocny trening klatki + pleców, musiałem troszkę zejść z obciążeń (5-10kg) zarówno w skosie, jak i potem w wiosłowaniu. Z racji , że ostatnio po tym treningu miałem dziwne kłucie w łokciu ,a po ostatnim wiośle parę dni temu coś tam naciągnąłem w okolicach dołu brzucha. Po prostu nie ryzykowałem, zwiększyłem tempo bo cały trening skończyłem w okolicy 40minut
Wszystko poszło bez problemu i co najważniejsze bez żadnych dolegliwości bólowych, zaj**isty trening i bardzo dobra pompa po wczorajszym dniu wysokich węgli



Oczywiście po treningu 11 interwałów + 13 min na bieżni

Micha dzisiaj na średnich węglach i na razie za mną 3 posiłki z planowanych 5



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Dzisiaj takie nadprogramowe 30min rano na czczo aerobów, dlaczego? a no bo znowu plany trochę się pozmieniały, o czym napiszę później :)


spaślak nadal ale w środę mam nadzieje zobaczyć znowu trochę mniej na miarce w pasie




Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-08-22 09:48:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
popuri
Co to za danie, te czerwone ?


Leczo , dodałem osobno ryżu i kuraka

a dzisiaj rano omlet w wersji z papryką,cebulą i oliwkami (taki sam jak wrzucałem wczoraj lub przedwczoraj) ale tym razem zrobiła mi go Renia i był dużo smaczniejszy niż mój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wiadomo że jak ktoś zrobi to zawsze jest smaczniejsze

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
po rozmowie z Przemkiem - ustaliśmy, ze w misce zmian żadnych już nie będzie bo ani nie mogę wagowo już w dół pójść, ani tez nie poszaleje do samego wesela z redukcja, bo postanowiłem wykorzystać urlop i koncowke "LATA" i od 26.08 do 09.09 mam wolne, potem zawody w Strzegomiu wiec pracy troche i nastepnie zostana niecale 2 tyg do wesela
W czasie urlopu mam zamiar na 8-9dni skoczyć w góry wiec raczej silowni nie bedzie w ogole przez ten czas, mam nadzieje ,ze micha jakos utrzymana + na pewno nie zabraknie innych aktywności niż siłownia

bonusowo dzisiaj też było trochę rzucania do kosza


Taki ładny orlik nam na wiosce kilka lat temu zrobili, to akurat moja rodzinna miejscowość i jak ja chodziłem do tej szkoły podstawowej to mieliśmy salę jakies 10 razy mniejszą niż obecnie hala, ktora z tyłu na zdjęciu Dzieciaki mają teraz mega warunki by cały dzień spedzic aktywnie na boisku, a jak tam bylismy ostatnio w niedzielę nie było nikogo, a dzisiaj moze z 6 chłopaków młodych kopało trochę piłkę...masakra , za moich czasów gdy tam chodzilismy (majac nie wiem 8-15 lat) to zawsze cięzko było się zmiescic i gdzies pograc (bylo betonowe boisko do kosza i stare , najzwyklejsze na ziemi do pilki noznej),teraz dzieciaki kilka boisk i na próżno kogoś tam szukac. Wiadomo jest przecież komp, tv, konsola, facebook i inne instagramy - po co wychodzic w lato i grać w piłkę ?

ja p******e dokad ten swiat zmierza


a tutaj dziadek probuje jeszcze doskoczyć do obręczy hehe, pare lat temu pilkę do kosza pakowałem a teraz to tragedia :P


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522621
te orliki to się spóźniły o jakieś 10 lat, tak jak mówisz myśmy grali po łąkach czy innych wertepach, a teraz taka wygoda, a dzieciaki z nosami w smartfonach - tragedii nie ma przecież doskoczyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MaTEO SFD POWER Administrator
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 10107 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 64623
Zaj**ista forma Banan!!
1

Dzień bez treningu to dzień stracony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
j**any doskoczył ! nieźle, nieźle .

Orlik mega, aż człowiek by w basketa pograł znowu ...

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium