SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
ja w sellgrosie byłem pierwszy raz od jakichś 2 lat więc tylko przypadkiem się o tym dowiedziałem i wziąłem patelkę na wymianę , nie wiem co jaki czas takie akcje się tam pojawiają niestety

Wczoraj dzień bez siłowni, wpadł pomysł na sensowne zużycie paru warzywek, które się trochę po kuchni walały ,wiec wjechało ponad 1,5kg cukini ,kilka papryk ,cebul , do tego kiełbasa z piersi kurczaka + druga bardziej tłusta , passata , przyprawy i wyszło mega smaczne leczo, miałem do tego jeszcze dorzucić mini burgerki z mielonej ligawy, ale to może dzisiaj tak zrobię bo wczoraj nie chciało mi się już ich montować (małe braki białka uzupełniłem po posiłku porcją odżywki)




A dzisiaj już po bardzo solidnym omlecie, 250g owoców m.in na blacie



i powoli zbieram się na ostatni trening w tym tygodniu barki + triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Już po treningu i 3 posiłkach, czas na power nap'a i wieczorem wpada grill u znajomych %)



Trening mega, barki świetnie czułem na tych niewielkich obciążeniach ale bardzo krótkich przerwach, triceps już trochę mniej intensywnie ale też w miarę szybko, całość zamknięta w 50min . Potem brzuch 5 serii, interwały + 10min uspokojenia tętna na bieżni

raczej nie będzie wstydu w tym roku , lepsze zdjęcia kiedyś w końcu cyknę bo na siłce trochę za ciemno %)



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-09 14:52:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
wstydu broń boże nie ma. Jest całkiem fajna forma . gratuluje wzięcia się za siebie z powodu 30 stki !

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364


Weekend minął raz dwa trzy Wieczorem w sobotę grilla u kumpla,którego nie widziałem od dawna, przedłuzył się do godzin nocnych - nie brakowało % i nadprogramowego jedzenia ale ja na szczęście nie startuje w najbliższy weekend
Przez przypadek spotkałem się nawet z Karpiem , który odwalił kawał dobrej roboty i jest w bardzo dobrej formie

Ten tydzień będzie na pewno mocno treningowy aż do piątku kiedy wyjeżdzamy do Sopotu, planuję zrobić minimum 3 treningi do piątku, czwarty albo nad morzem albo zrobię go w piątek rano, a jak uda się w niedzielę zrobić trening w Sopocie to zacznę po prostu kolejny tydzień ,ponieważ nastepny weekend tez będzie zajęty i trzeba będzie dalej kombinować ;)

Kończy mi się podstawowy spalacz Burn4All od AllNutrition ,z którego jest bardzo zadowolony, ale będe szukał teraz już coś mocniejszego.
Jestem obeznany w tematyce ale nie śledzę też całego rynku tak na bieżąco , jak to było, gdy pracowałem w suplach. Może ktoś z Was ma jakąś propozycję ciekawego ,mocniejszego (może być oparty na substancjach typu yoha, amp, itp) do polecenia?
Najbliższe 4-5 tyg pobrałbym coś tego typu, a potem pomyślę co dalej - w zależności od formy.

Myślę też nad pozostawieniem podobnego termogenika jak ten z AN a dorzuceniu czegoś solo , ale nie mam tu na myśli przynajmniej poki co żadnej efki i tym podobnych, solo yohę brałem kiedyś i byłem średnio zadowolony, ale też forma była sporo gorsza i wtedy wiadomo trudniej wyciągnąć z niej max możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
sprawę ze spalaczem jeszcze przemyślę, na razie na ostatnie 2 dni mam burn4all, a potem i tak 2 weekendy wyjazdowe, wiec najwazniejsze to aby zrobic wszystkie treningi i w miare trzymac na wyjezdzie michę ,a po zawodach cos na koniec lipca do wrzesnia dorzucę ;)

Leci juz 4 posilek, tym razem jest to 60g białka w takiej postaci


Prócz tego , za mną już omlet, bezpośrednio po treningu ryż+odżywka+banan oraz potreningowy 250g indyka+ryż+warzywa

Dzisiaj Trening pleców więc HC 260g-B/ 400g-ww / 50g -T 3100 kcal



Z nowości od AllNutrition,przyszła mi na testy nowa przedtreningówka, bez stymulantów - sprawdzę jutro przed treningiem jak pompuje ;)
Niepotrzebnie w składzie widzę tam mały dodatek kreatyny, ale co kto woli szerszą opinię napiszę wraz z innymi testerami w dziale www.sfd.pl/suplementy/ w odpowiednim temacie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
2 weekendy wyjazdowe czyli w Kielcach też jesteś z Renią?
4

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
BzykuDG
2 weekendy wyjazdowe czyli w Kielcach też jesteś z Renią?


tak, impreza pzkfits więc jesteśmy
w sobotę wpadamy i wracamy w poniedziałek rano :)
mam nadzieje,ze rowniez - do zobaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie no co Ty, tak tylko pytam z ciekawości






Zobaczymy w sobotę

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ej ej bo po wakacjach mialo juz byc wszystko dopiete

Ale forma do przodu więc to najważniejsze

W takim razie w sobote sie widzimy



prz1993
Bzyku widzę jednak napaliłeś się na te Kielce Kurde, bo zaraz nad morzem będę z kurą siedział


spróbujmy wszyscy, bedzie nam łatwiej trzymac miche w Sopocie a w niedziele yebniemy nogi gdzieś ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium