SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Kuba widzę konsekwencje , do przodu idziesz, podziwiam twoją wytrwałość i cierpliwość , najważniejsze że to Tobie sprawie satysfakcje.

Mam pytanie jak placek jest do tego dania z kiwi na poprzedniej stronie lubię kiwi, może też coś zmajstruje.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
blue_hope - dzięki

Wnc - trzeba robić po prostu swoje, mi to musi sprawiać satysfakcje bo siedzę w tej branży sportów sylwetkowych od wielu lat. Nie wyobrażam sobie nie łączyć tego co przyjemne z pożytecznym. Raz lepiej , raz gorzej, jak to u każdego bywa ale na szczęście powoli do przodu i przede wszystkim z radością , że robię to co lubię

Odnośnie pytania o jedzenie , to po prostu zwykły omlet (dokladnie to 5 jajek , troche platkow owsianych, cynamon, len mielony odtłuszczony, słodzik). Od 2 dni sobie podjadam na nowo i nie wiem czy nie wrzucę na stałe jednak śniadania b+t+trochę w , a nie tylko b+w ; zatęskniłem mocno za omletami tego typu. Nie czuję na razie by tłuszcze z rana blokowały mi apetyt później ale jak się tak będzie działo to najwyzej omlet bedzie leciał na noc.


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-05-14 09:57:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ostatnio kupiłam kiwi...jak już jesteśmy w temacie...mega twarde i białe w środku
I oto historia z kiwi się zakończyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
kiwi jest kozackie - jeden z moich ulubionych owoców,
ja akurat wolę takie bardziej twarde i lekko kwaskowate niż miękkie i słodkie ale i takimi nie pogardzę owoców trochę dorzucam w ciągu dnia bo ciężko nie korzystać , jak jest ich co raz więcej , jak omlet wróci na stałe to będą codziennie jakieś do niego ; ale też dodatkowo do zwykłej 'kury z ryżem' coś dorzuce

niebawem na pewno będą cięcia w diecie, węgli będzie mniej ,ale jakieś konkretniejsze zmiany zapewne od czerwca
na razie trochę obciąłem ryż itp z 100g na posiłek do około 75-80g , ale za to wlatuje czesciej jakis owoc wiec suma sumarum jest dość podobnie cały czas :)


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-05-13 21:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Wczoraj dzień wolny od treningu, jednak w ciągu dnia sporo pojedzone wiec cały dzień zbierałem się na aeroby i w końcu zacząłem je kręcić jakoś około 22 ; z reguły rzadko oglądam TV ale był włączony i leciał konkurs Eurowizji....oczywiście hazardzista się we mnie obudził i BOOOOOM trafione , bogactwo !!!





Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-05-15 09:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ileś Pan trafił?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
zaczynam się zastanawiać gdzie wyjechać na nieplanowany urlop w czerwcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522625
farciarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Po prostu się znam na muzyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Banan
zaczynam się zastanawiać gdzie wyjechać na nieplanowany urlop w czerwcu



to zapraszam w moje wiejskie rejony

a tak na serio to bło by pewno co robić Jest MOLO a tam rowerki wode, kajaki, kręgle, bilard, jest gdzie pojezdzic na rowerze czy rolkacha i w góry rzut beretem bo do miedzybrodzia jakies 20-25km
Energyladnia rzut beretem, a podobno jedno z najlepszych wesołych miasteczek w Europie, wybieram sie dopiero w tym roku;d

no i trening razem bysmy yebli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium