SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Melwil "Endomorfik na masie - czytaj kuchnia na wypasie!"

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3105
Witam wszystkich forumowiczów !

Długo przymierzałem się do założenia własnego "kącika kulinarnego" na forum no i w końcu nadszedł ten moment. Jak nazwa mojego bloga wskazuje jestem rasowym endomorfikiem, ale dzienny zasób kalorii mam całkiem pokaźny, szczególnie, że zaczynam swoją przygodę z siłownią czyli wchodzę "na masę". Będę tutaj dodawał zdjęcia od tych zwykłych posiłków, które jem na co dzień do bardziej wymyślnych, które przytrafiają się równie często, gdyż nie lubię nudy w kuchni. Mam nadzieję, że chociaż parę osób uda mi się zainspirować do czegoś więcej niż nudnej kury z ryżem i brokułami. Na pierwszy rzut idzie między innymi "PRO PROTEINOWY PUDDING A'LA Mariusz Czerniewicz" pomysł nie jest mój, ale dokonałem lekkiej modyfikacji pod swoje potrzeby. :)
Makroskładniki na taką miskę puddingu bez dodatków:
B:70 g WW: 27 T: 6
440 kcal








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3105
Zapiekanka z mięsem wołowym, kabaczkiem, ogórkiem, papryką i cebulą - na spodzie wyłożony cienki makaron, wszystko pospane startym serem. Jednym słowem mało węgli, sporo białka i jeszcze więcej tłuszczów jak na mnie przystało. :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Witaj przybyszu
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Wpisuję się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 246 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11795
Bedę zaglądała :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363972 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667713
witamy w dziale .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3105
Dzięki za miłe przywitanie, pozdrawiam ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050
Powodzenia

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10060 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214361
Też patrzę , dawaj zdjęcia !

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 153 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3105
Z racji, że rozpoczynam IF, kalorię nabijam w max 2-3 posiłkach. Od góry
-omlet ryżowy z warzywami
-szybkie śniadanko czyli jajka na oleju kokosowym + kanapki (biały chleb - samo zdrowie wiadomo :) )
-pizza na spodzie z mąki pełnoziarnistej pieczona na kamieniu z sosem czosnkowym na bazie jogurtu- nieskromnie mówiąc bije na głowę tą z pizzerii :D
- mój faworyt fasolowy omlet a'la brownie z bananem, czekoladą gorzką i jogurtem !











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Można prosić o przepis na ciasto do tej pizzy? :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weekendowe konursy z kuchnia SFD-czerwiec wyniki

Następny temat

Soczysta babka czekoladowa z batatów

WHEY premium