SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] GUBAN

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Witam. Chciałem założyć blog w temacie o odżywianiu. Jestem już po redukcji, teraz czas na masę. Będę wklejał co jem i rozkład danego posiłku. Jakieś podpowiedzi bądź poprawki mile widzane, myślę że redukcja przebiegła ok. Trwała 4 miesiące z 85cm / 75cm pas , 67.5kg / 62kg. Ogólnie od ok miesiąca jestem na masie już, ale musiałem dokonać pewne korekty , zrobić krok w tyl żeby teraz zrobić już kilkanaście do przodu. Mam nadzieję że się uda. W poniedziałek kolejny sprawdzian wagi i pomiarów, jak co tydzień a aktualnie wygląda to tak jak na zdjęciu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Nie było mnie długo ( tylko na forum ) wróciłem do hobby starego ( wędkarstwo ) a że sezon na drapieznika to czasu mało żeby pogodzić siłkę pracę dziecko i ryby . Dlatego na forum nie zaglądałem ale ćwiczyc ćwiczę i masuje . Obecnie druga masa . 67 czyli ok 2,5 kg + od sierpnia gdzieś . Wszytsko chyba idzie w dobrym kierunku , narazie nie jestem przejedzony, jem ze smakiem więc o minicut nie myślę narazie .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 726 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7376
Zapowiada się ciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
Wstaw poprawne zdjęcia sylwetki bo z tego mało co wynika .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Poprawne zdjęcia sylwetki tzn ? Całościowe? Bokiem, tylem ? Przodem ? No myślę że brzuch pokazuje dobry bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
Tak . Przód, bokiem , tył . Sam brzuch to nie sylwetka Niech ktoś Ci zrobi fotki w trzech ujęciach najlepiej na jednolitym tle (np. ściana), zawsze w tym samym miejscu, o tej samej porze dnia, oświetleniu .Front , tył , bok .
stań prosto, swobodnie opuść ręce (nie zakładaj na biodra), nie opuszczaj głowy, nie napinaj mięśni,
stań tyłem, swobodnie opuść ręce (nie zakładaj na biodra), nie garb się, nie opuszczaj głowy, nie napinaj mięśni,
stań bokiem, swobodnie opuść ręce (nie zakładaj na biodra), nie garb się, nie opuszczaj głowy, nie napinaj mięśni.
Chcesz cos robić , rób to porządnie


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2021-01-07 00:41:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
baza wygląda dobrze, zobaczymy jak to na innych ujęciach wyjdzie, ale będe zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
2 zdjęcia na luźnej sylwetce








Zmieniony przez - guban1988 w dniu 2021-01-07 10:18:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Trzecie na luźnej sylwetce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Dzis dnt. Ok 2500-2600 kalorii , a na śniadanie omlet :
Mąka kukurydziana :35g
Jaja całe :150g
Skyr :150g
Maliny madnarynka : 50g/50g
Wiórki kokoswe :10g
Czekolada 85% : 20g
BTW : 43/31/48 ok 650 kcal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Sylwetka wygląda bardzo estetycznie. Przy tak niskim poziomie tkanki tłuszczowej jak najbardziej można budować dobrej jakości mięśnie. Więcej informacji na ten temat warto poczytać w tym oto artykule:

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html

Jeżeli chciałbyś porady odnośnie do Twojej diety, to wrzuć kilka przykładowych dni lub wrzucaj na bieżąco w swoim blogu, ale zgodnie z opisem w regulaminie działu. Jako zrzut ekranu z dziennika żywieniowego potreningu.pl

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html 
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamiana węgli na korzyść tłuszczy

Następny temat

Redukcja przy utrzymaniu mięśni.

WHEY premium