SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[*] Agata Mróz nie żyje! [*]

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
"Profesor podkreślił, że nie można mówić o tym, że szpik się nie przyjął, bo było na to za wcześnie. "To co się stało, to była dramatycznie przebiegająca, piorunująca infekcja, posocznica ze wstrząsem septycznym" - mówił Kałwak. Kałwak zaznaczył, że wszystkie działania ośrodka intensywnej terapii były właściwe i prowadzone na czas, "jednak bez pomocy komórek, które miał wytwarzać szpik, nawet najlepsze antybiotyki nie mogły pomóc" - mówił." źródło Interia.pl
Tak więc infekcja ją załatwiła, sepsa, pytanie w jaki sposób doszło do infekcji, mam nadzieję że nie przez jakieś zaniedbanie ze strony lekarzy...
Saleta, też tylko nerkę oddawał, a ledwo się wykaraskał, jak mu Polscy lekarze zabieg zrobili... zdaje się też jakaś infekcja, nie pamiętam dokładnie.
Kto wie, może jakaś zachodnia klinika, zapobiegłaby tej śmierci...
Ech, wczoraj to był dla mnie szok, jak przeczytałem że zmarła.
Wczesniej zły los zabrał Gołasia, teraz Agata... oboje grali na środku... taki zbieg okoliczności
[*] [*] [*]

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
szoho napewno zbyt pozno zrobili przeszczep ale nie z powodu ze nie mieli dawcy (nie tylko z tego powodu ) ale rowniez dlatego ze gata byla w ciazy i chciala miec dziecko rzed przeszczepem, sama dobrze wiedziala ze po przeszczepie miala by marne szanse zajscia w ciaze, wybrala Dziecko. Zycze wszystkiego najleprzego malej "Agatce" a rodzinie przetrwania tych trudnych chwil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3071
wielka szkoda!!! WSPÓŁCZUJE RODZINIE

danielek81

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

fittnes authoryty

Następny temat

KSIĄŻKA - "Witaminy, minerały i suplementy" OPINIE !!!

WHEY premium