SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***SFD Leucine CarboXplus***

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
Czyli pijemy dalej vitargo-nazywam go kislem-jest taki gesty!
I zwykłe carbo odrazu po trening!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Panowie nie ekscytujcie się tak bardzo.

Już przy początkach vitafitu, przez dłuższy czas toczyła się dyskusja na temat tego, czego to by nie można wypuścić 'pod szyldem' sfd i jak wynikło nie jest to wcale takie proste, a więc cudów w najbliższym czasie bym się nie spodziewał.

Co do samej inicjatywy i pomysłu produkcji właśnie takiego produktu, osobiście jestem jak najbardziej za! I sądzę, że zapewne się to przyjmie.

faf - nie mam nic przeciwko.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-08-27 13:57:44

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Oj nie mówię o całym produkcie. Chodziło mi o jakość węgli z tego carbo czy z vitargo. Myślę że pytającego o to samo chodziło, stąd moja odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
wiadomo, ze gdy mowimy o stosowaniu okolotreningowym wegle czy cerbo czy vitargo dla mnie nie maja znczenia. nawet faf gdzies wrzucal badania ze vitargo wcele nie wypada lepiej niz carbo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2072
Wiemy ile jest cukru w tym carbo??
Zastanawia mnie też informacja o białku, którego jest 3,3g na porcję a leucyny 5g. Co to za białko jest w środku??
Bo rozumiem, że leucyna nie została liczona jako białko??

Odłamkowym ładuj Pieronie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
no właśnie przelicza się to jakoś tak

oraz

35g prostych na 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
no bardzo fajny produkt! Niewiele droższe niż zwykłe carbo a dawka 10 gram leucyny na 100 gram robi wrażenie. dla porównania olimp w swoim super wypas carbo nox dał argininy cały gramulec....

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2072
Bull twierdzisz, że w oznakowaniu 3,3g białka to 5g leucyny??
Moim zdaiem jest jakiś błąd. Bo według tego co jest na etykiecie tylko część leucyny jest białkiem a pozostała część czym?? Węglowodanem?? Moze ktoś to wyjaśnić?? Czy po prostu jest błąd na etykiecie??

Odłamkowym ładuj Pieronie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Ja to poruszyłem miech temu jak zobaczyłem pierwszą etykietę
i dostałem odpowiedz tylko muszę poszukać
nie znam się na tym ale to się jakoś przelicza ponoć

jutro to odnajdę bo to stara korespondencja


Zmieniony przez - Bull w dniu 2010-08-27 22:23:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
ooo mam z @

Witam

Po pierwsze Leucyna nie jest białkiem tylko pojedynczym aminokwasem.

Żeby można było mówić że coś jest białkiem musi mieć pełny aminogram aminokwasów proteogennych ( budujących strukturę białka )

W Polsce obowiazująca metoda (w akredytowanych laboratoriach) badania wartości odżywczych preparatu na składnik jakim jest Białko jest metoda Kiejdahla. Metoda ta polega na badaniu ile azotu wydziela się z danego produktu.

Nastepnie wartość wyliczonego Azotu ( wg. specjalnego wzoru) oblicza się na składnik odżywczy jakim jest białko . Dlatego nawet kreatyna która nie jest aminokwasem proteogennym zawiera wg badania metoda Kiejdahla zawiera białko.

Jedyną zgodna z obowiązującymi przepisami w Polsce jest własnie ta metoda : http://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_Kjeldahla

Wg tej metody w Leucine Carbo Plus jest tyle azotu że przelicza się to na 6,6 gram białka.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować?

Następny temat

Białko bez tyrozyny?

WHEY premium