SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153998

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
pewno standard:

ryz/platki + jakis owoc/rodzynki + bialko/jajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I co to wszystko mlekiem zalac ? Jajca normalne nieugotowane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
+ mleko/jogurt
albo jakaś owsianka. Albo wszystko...

Ok zmywam się

Łukasz - ja mam wiejskie więc nie gotuję

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-02-16 21:24:58

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
To, że jestem młodszy nie znaczy, że głupszy.

Adzik. Nie wątpię, znasz się lepiej ode mnie na żelastwie. Ale co z tego? Najprawdopodobniej byś mi tak wyebaU, że bym wylądował w szpitalu. Ale co z tego? Kozaczenie to nie wszystko. Pokaż na co Cię stać na ringu, zamiast startować do młodszych. Gdybym był starszy , już bym jechał do Ciebie . Ale niestety , 2 gimn. Nie ma o czym marzyć.
Masz +. Pomagasz ludziom w treningu. Dzięki temu będziesz miał sprawnego pecet'a. Ale uwierz mi. Jak dalej będziesz traktował z pogardą drugą osobą - odbije to się na Tobie w baaardzo dużym stopniu.



pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra dzięki musze sobie pokombinowac coś takiego do szkoły czasem

I nie wierze ze wygryźli starą ekype z dopingu... forum upada do wakacji bedą ządzili tu sami sezonowcy kązdy post będzie sie opierał w każdym dziele na jednym czyli klatka i biceps a odpowiadac bedą ci co mają już stażu za sobą tydzień cyklu na mecie to będą główni specjaliści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ok, Hades. Coś Ci wytłumaczę:

Alucard
Mówisz coś o mierzeniu miłości. Już ja wiem co Ty masz na myśli

adzik123
Bo hades sie pytał ile straciliśmy siana, a nie o to chodzi

alucard
Nie no ja wiem o co chodzi
Dobra koniec tematu. Nie rozmawiajmy o miłości i kobietach bo nas pobanują za bezsensowne nabijanie postów

adzik123
Bo nie masz o czym pisać i nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi

Wogole dziecko, rozmawiałeś już z tatą po co masz siusiaka?
-zaznaczam - byla to kwestia wypowiedziana do Alucarda - bo On wie, ze to byl zart

hadesziom2 - z dupy wziety txt
Adzik.

A zastanawiałeś się czasem nad pewnym aspektem Twojego życia , jakim jest dziewictwo?


bez niczego wymysliles sobie cos i mi pojechales - wcinając sie w "zabawę" miedzy mną a Alu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6453 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776840
spam spamem

ostatni raz ostrzegam każdy wjazd na rodzine czy na siebie będzie skutkował banem

i to na długo , nie chce mi się na każdym kroku Was pilnować i sprawdzać

pewnych rzeczy nie toleruję nawet ja


Następnym razem Ban bez ostrzeżenia

pozdrawiam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27667
Ale Wy macie wszyscy problemy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Nie możliwe. Kiedyś próbowałem tam coś pisać w dopingu. Skończyło się na: "dobra, masz SOGa i wy******laj"


bywa


Iv stara gwardia tez wiecznie przed kompem siedziec nie bedzie a świerzaki strasznie zaniżyły poziom merytoryczny wypowiedzi w spamie niestety nie ma kilku osób i juz nie ma wesołej zabawy


dobra spadam smażyć kurczaka bo juz z piór opadł , a kolacji nie jadłem SinK

i pamiętajcie wszystkich oszukacie ale mnie mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
O, cześć Rion

Jeżeli uważasz, że zasłużyłem na bana - daj. Ja wiem, że nie.
Wytłumaczyłem o co chodziło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

Wiecej