SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155428

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
hades jesteś ekto - endo

majkel w przepiach na forum są niezłe bajery z jajkami, np tak jak wyżej pisałem, placek z owsianymi czy jajecznica z ryżem, proste i palce lizać

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
luuukasz, looz

Vooda. Więc powinienem jeść więcej mięcha?
Ok lecz ja w porównaniu do kumpli z klasy - ekto to jestem byQ

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-04-05 21:28:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi najlepiej jajka smakują smarzone z pieczarkiami i koperkiem czasem jakiegoś pomidora do tego dorzuce albo ser żółty poprostu pycha polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
ja jem w treningowe ok 400g mięsa ale to na oko xD
i nie rosnę, bo po prostu do południa nie jestem w stanie przyswajać większej ilości węgli, no po prostu nie potrafię dużo zjeść na śniadanie

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Chłopaki, to ja staram się jeść mniej a tu słyszę, że Wy macie problemy z jedzeniem większych ilości
tzn Vooda/ chcesz jeść więcej a nie możesz? Dobrze skumałem?

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-04-05 21:30:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lukaaasz marze o takim zestawie jaki masz w profilu no myślałem o czymś słodkim z dodatkiem jajek znasz jakiś fajny przepis??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
k ja lecę, trzymta się sezonowcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nara lala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja ostatnio jestem cały czas głodny teraz jem jogurty bo wszystko zjadłem dzisiaj naszczęscie jutro bede miał tuńczyka ryż kasze płatki no i jeszcze jakieś mięso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
ja w porównaniu do kumpli z klasy to jestem zawodowy kulturysta i siłacz przekonkretny, ale co to ma do rzeczywistości ? chudy jestem i tyle

daj fotkę to Ci powiem, czy jesteś chudy czy byk

majkel, bierzesz płatki owsiane, mielisz, rozbijasz jajka, wrzucasz do nich płatki, mieszasz, dodajesz rodzynek czy czego sobie dusza zapragnie, wrzucasz na patelnie, smażysz, zdejmujesz z patelni, smarujesz dżemem i już śniadaniowe danie gotowe

a ja mogę dużo zjeść, ale w jednym wypadku - jak jestem zmęczony, treningiem np. bo rano to choćbym nie wiem co robił to nie wchodzi

nara hz2

Łukasz ja mam czasem tak, że czuję głód, ale nic przez gardło nie przejdzie, a czasem zjem potreningowy, do tego cała micha surówki, bęben pełny że jak baba w ciąży wyglądam, ale nie mogę wytrzymać, i muszę coś jeszcze wrzucić



Zmieniony przez - VooDa w dniu 2009-04-05 21:40:07

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

WHEY premium