SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155292

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Nic specjalnego. Dobre ale bez rewelacji

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
NIE PRAWDA

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
PRAWDA. Nie pyskuj bo powiem pani!! I oooO!

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
ok przyznaję, nuta którą wrzuciłeś jest wymiatająca, za***ista i daje czadu, a głos wokalisty niczym grom góruje nad lasami i górami, jest po prostu potężna i aż chce się żyć słuchając jej jako bonus dodam iż ten kawałek jest sw33t :*

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
No masz koorva szczęście.
Może i Ive został modem ale moja babcia jest adminem więc jak coś to bany mogę rozdawać

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
taaa, co najwyżej możesz wywalić jakiegoś członka z Twojego boys bandu
JA NA TYM FORUM ROZDAJĘ BANY
...no i jeszcze moderatorowie, ale tylko jak mi się nie chce

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Amator

Lepiej się nie sprzeczać o to kto ma większą władzę bo przyjdzie prawdziwa władza i nas ustawi

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
racja, ze swojej strony pragnę wyjaśnić, iż nie chciałem nikogo obrazić, tym bardziej zacnych członków bojsbendu Alucarda, który to mnie cały czas prowokuje, bo chce żebym dostał bana i jest złośliwy i straszy mnie babcią (swoją drogą bardzo miła pani)

nie chcę oczywiście mówić naszym najjaśniejszym moderatorom co mają robić, ale sugerowałbym bana dla tej niezwykle cynicznej, sarkastycznej i złej z definicji persony jaką jest Alucard666, już samym swoim nickiem propaguje On zabroniony w naszym pięknym kraju satanizm, a w dodatku jest wampirem internetowym i przegryza mi codziennie kable łącza sieciowego

pozdrawiam i życzę udanych, bo zasłużonych wakacji w tropikach (tych co dostajecie za piastowanie stanowiska moderatora)

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Eeee

Masz SOGa i spjerdalaj

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
i jeszcze łamie regulamin, prowokując mnie do złego, ale ja się nie ugnę i nie odbiję, a nadstawię drugi policzek !
czyt. dawaj drugiego soga albo BAN

edit: byłbym zapomniał -->

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2009-02-19 21:14:50

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

WHEY premium